Перед застосуванням препарату — Тестостерон Ципионат

Перед застосуванням препарату — Тестостерон Ципионат

Тестостерон ципионат — анаболічний стероїд, який є одним з найбільш доступних на даний момент довгих ефірів тестостерону (найбільше поширений в США). В організмі людини піврозпад цієї речовини — 15-16 діб, напіввиведення — 6-8. Найчастіше тестостерон ципионат рекомендують комбінувати з іншими препаратами для проходження курсу, так як він здатний надовго затримувати воду в організмі (наприклад — з станозололе).
Дія даного стероїду в людському тілі відбувається як і у природного гормону, відповідаючи за більшість фізичних і емоційних якостей.
В якості побічних ефектів тестостерон ципионата можна виділити підвищення агресії, вугри і ряд інших явищ, пов'язаних з підвищеною кількістю тестостерону. Крім того, даний препарат може привести до фемінізації, затримки води, відповідне розташування жиру і так далі. Однак якщо застосовувати його правильно, всього вищезазначеного можна уникнути.

Курс і дозування:
Ін'єкцію препаратом тестостерон ципионат проводять один раз в тиждень. Оптимальна його доза — від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот міліграмів на тиждень. Перевищення даних цифр не матиме ефекту. Загальна тривалість курсу повинна становити три тижні.

Відгуки:
Найбільш позитивно в спортивних колах відгукуються про ціну та доступності препарату, а також про якість набраної маси. Ін'єкції, в принципі, не болючі. Найбільше спортсменів не влаштовує відкат після проходження курсу і частота виникнення побічних ефектів.

висновок:
Препарат тестостерон ципионат, в принципі, хороший засіб для набору м'язової маси, проте з ним треба бути особливо обережним, особливо в плані дозування: її не слід перевищувати, тим більше з огляду на той факт, що результат від цього не збільшиться. Крім цього слід пройти правильно складену послекурсовую терапію, щоб уникнути подальших проблем і мінімізувати можливий шкоди по здоров'ю. Краще підготуватися заздалегідь, отримавши відповідні рекомендації від лікаря і проконсультувавшись з ним.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.