Пептиди. Основні факти

Пептиди. Основні факти

Пептиди — це сімейство речовин, молекули яких побудовані із залишків альфа-амінокислот, які з'єднані в ланцюзі пептидними зв'язками. Даний клас виконує безліч регуляторних функцій в організмі. Йтиметься про тих пептидах, які використовуються для захоплення силових показників. На сьогоднішній день на ринку можна зустріти велику кількість різних пептидів. Існує група грелін (GHRP), даний пептид створює пік концентрації гормону росту відразу ж після введення: GHRP 6, Гексарелін — GHRP 2, Іпаморелін. У багатьох людей виникають питання, які стосуються існування гормону росту. Але важливо знати те, що пептидні стимулятори мають цілий ряд переваг:

1) Пептиди значно дешевше, ніж гормон росту. Вартість курсу коштує значно менше.

2) На даний момент виробництво і поширення пептидів не регулюється законом, отже, їх можна купити без особливих зусиль.

3) Дані речовини дуже швидко руйнуються, як правило, допінг контроль можна пройти без особливих зусиль.

Пептиди можна легко перевірити на справжність, для цього достатньо здати аналізи на рівень соматотропіну в плазмі крові, після введення препарату.

Hа сьогоднішній день відомо про те, що пептиди можуть підвищувати рівень гормону росту. Варто сказати про зберігання даної речовини, зберігати речовина найкраще при температурі близько двох-чотирьох градусів, максимальний підйом температури можна здійснити до восьми градусів.

Покупку пептидів модно легко здійснити в нашому інтернет-магазині за дуже низькою ціною.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.