Пептид ghrp 6 — роль в бодібілдингу

Пептид ghrp 6 — роль в бодібілдингу

Пептиди — фармакологічні препарати, які відіграють вагому роль в бодібілдингу. Вони допомагають атлету швидше набирати м'язову масу і спалювати жири, що є гарною підмогою в спортивній практиці. Пептиди, нарівні з тренуванням і правильним харчуванням, підтримують організм бодібілдера.

Пептид ghrp 6 (Гексарелін) — натуральний і нешкідливий аналог поширених гормональних засобів. Цей препарат не є замінником гормонів в організмі людини, а стимулятором їх вироблення. Основне його призначення — набір м'язової маси і позбавлення від жирової. Всі його якості стали приводом для позитивних відгуків від спортсменів.

Пептид ghrp 6 відноситься до функціональних пептидів, які стимулюють секрецію гормону росту для ефективного росту м'язів. Крім того, даний препарат позитивно впливає на імунітет, якість сну, якість шкіри, міцність кісток і суглобів, а також прискорює відновлення організму після важких тренувань. В цілому, дія ghrp 6 схоже з ghrp 2 однак, на відміну від нього, не викликає підвищення апетиту. Побічних ефектів не має: це природна речовина і організм добре його сприймає в своєму середовищі.

Дозування. Оптимальною дозою ghrp 6 є 1 мкг (мікрограмів) на 1 кілограм ваги тіла. Збільшення або зменшення дозування не дасть потрібного результату. Приймати тричі на день: через 15-20 хвилин після їжі, відразу після тренування і перед сном. Курс прийому ghrp 6 повинен тривати не більше шести — восьми тижнів. Щоб уникнути звикання організму до препарату, потрібно зробити перерву між курсами його прийому (1-2 тижні).

Ghrp 6 — чудовий препарат, але як його приймати? Розрахувавши дозування, необхідно розчинити препарат, для цього оптимально підійде вода для ін'єкцій. Ввести в ампулу з ghrp 6 3 мілілітра рідини і далі, продезинфікувавши гумову кришку, набрати інсуліновим шприцом необхідну кількість рідини для однієї ін'єкції. Далі слід під кутом в 45 градусів ввести ghrp 6 п складку на животі, взявши її рукою. Не слід робити укол в одну частину живота, адже це може призвести до гематом і почервоніння.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.