Пептид ghrp 2 — опис

Пептид ghrp 2 — опис

GHRP 2 — один з пептидів з серії стимуляторів гормону росту. Це ін'єкційний препарат, який застосовується в бодібілдингу для нарощування м'язової маси. Препарат має на організм наступну дію:
— Підвищення рівня вироблення гормону росту, при чому рівень метаболізму залишається нормальним;
— Підтримання в доброму стані шкіри, волосся, нігтів і т.д .;
— Поліпшення якості сну;
— Спалювання жиру;
— Збільшення апетиту;
— Підвищення щільності кісткових тканин;
— Протизапальний і гепатопротекторний ефект;
— Зниження рівня «поганого» холестерину в організмі.

У спортивних колах ghrp 2 вельми популярний і широке застосування цього препарату обгрунтовано тим, що він може дати відчутні результати вже протягом першого тижня. До того ж він безпечний для здоров'я і сприятливо впливає на загальний стан організму, а також не має побічних ефектів. Ghrp 2 є лише стимулятором гормону росту, а не його замінником, тому не відбувається заміщення натуральних речовин штучними.
Ghrp 2 бажано приймати в розумному дозуванні. Вона становить 3 мікрограма речовини на 1 кілограм ваги тіла по три рази на день (перед прийомом їжі, після тренування і перед сном). Менші або більші дозування не справлять потрібного ефекту. Ефективна тривалість прийому препарату — від чотирьох до восьми тижнів, що дозволить уникнути звикання організму. З цього, атлетам необхідно розрахувати дозування виходячи з ваги свого тіла і придбати ghrp 2 в достатній кількості.

Тепер про застосування ghrp 2. Потрібно розчинити препарат в необхідній кількості водою для ін'єкцій. Розвести його можна таким чином: в звичайний 3-х кубовий шприц набрати 3 мілілітра рідини. Далі слід проколоти голкою шприца гумову кришку пептиду, після чого він почне розчинятися.
Перед ін'єкцією кришку розчину потрібно обробити спиртом (дезінфекція). Далі потрібно набрати розчин в інсуліновий шприц, а після, взявши рукою одну складку живота, ввести в неї пептид під кутом 45 градусів, повільно натискаючи на поршень. Рекомендується робити уколи в різні частини живота, щоб уникнути появу червоних плям і гематом.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.