Пептид cjc 1295 — застосування в бодібілдингу

Пептид cjc 1295 — застосування в бодібілдингу

Пептид cjc 1295 — пептидний гормон, що складається з тридцяти різних амінокислот. Активно використовується в бодібілдингу як природний стимулятор секреції (вироблення) гормону росту. Дана стаття буде присвячена йому.
Одним з найбільших переваг cjc 1295 над поширеними аналогами є тривалий період напівзруйновані (аж до двох тижнів). Даний препарат діє на ядра передньої долі гіпофіза і стимулює таким чином секрецію гормону росту.

Сjc 1295 має ряд наступних ефектів:
— Збільшення силових показників;
— Ріст м'язової маси;
— Згладжування зморшок;
— Спалювання жиру;
— Зміцнення суглобів і зв'язок;
— Ущільнення кісткових тканин;
— Поліпшення якості сну.

У спортивних колах спостерігаються позитивні відгуки про цей препарат. Під час тренувань відчувається як розбухають м'язи, значно збільшуються силові показники протягом курсу.
Тепер розглянемо спосіб застосування. Сjc 1295 — ін'єкційний препарат, який вводиться підшкірно або внутрішньом'язово. Зберігати його слід при температурі 2-8 градусів. Дозування Сjc 1295 під час курсу — 30-60 мікрограмів (мкг) в тиждень (середня доза), оптимально — 1мгк / кг до трьох разів на день. Середні концентрації по днях (стандартна доза — 1-2 мкг):
2 (100%).
1.8 (90%).
1.6 (81%).
1.4 (73%).
1.3 (65%).
1.1 (59%).
1.0 (53%).
0.9 (47%).
0.8 (43%).
Для оптимальної концентрації пептидів препарат слід застосовувати двічі на тиждень. Для застосування необхідно остудити флакон з препаратом до кімнатної температури, ввести необхідну кількість води для ін'єкції та розмішати обертовими рухами. Такий розчин можна зберігати в холодильнику від восьми до десяти днів (при використанні бактеріостатичної води термін підвищується аж до тридцяти днів). Заморожувати препарат не можна.
При правильному складання курсу і дотриманні адекватної дозування можна досягти великих результатів. Крім ін'єкцій, слід також дотримуватися правильну дієту і правильно складену програму тренувань, а також забезпечувати організму повноцінний відпочинок і здоровий сон. Таким чином, знаючи свій творчий хист і наполегливо намагатися, можна серйозно вплинути на результати.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.