Особливості прийому стероїдів у жінок

Особливості прийому стероїдів у жінок

Жінки мають свої біохімічні особливості, які слід враховувати при прийомі стероїдів. У чоловічому організмі відзначається перевага тестостерону, а жіночому — більше естрогену. Стероїди для жінок активно сприяють збільшенню тестостерону в крові, запускають посилений синтез білка і багато іншого. В результаті у жінок з'являються чоловічі статеві ознаки. Відбувається маскулінізація, змінюється тембр голосу, може початися посилене оволосіння, відзначається зміни в менструальному циклі. Негативно вони позначаються і на вагітності. І все ж їх прописують при деяких ракових захворюваннях у жінок, зокрема раку молочної залози.

Стероїди більш правильно було б застосовувати після пологів, коли організм жінки чуйно реагує на зміни, що відбуваються при їх прийомі. Організм швидко перебудовується, і при абсолютно малих дозах препаратів починається ріст м'язової маси.

Безпечних стероїдів для жінок не створено, всі вони мають побічні ефекти. Однак якщо жінка хоче займатися бодібілдінгом, пауерліфтингом, атлетикою, та й просто мати гарне потужне тіло, то слід їх використовувати.

Якщо жінка захотіла їх приймати, то вона повинна прийти до наступного рішення. Курси для жінок повинні дотримуватися таких умов: прийом виключно анаболічних стероїдів, не застосовувати андрогени, в цілому знижені дози, припинення прийому при небажаних побічних наслідки, нещасний прийом і досить тривала перерва між курсами.
У спорті анаболічні стероїди для жінок застосовуються часто у вигляді оксандролона і метенолона. Їх можна застосовувати до 200 мг на тиждень. Найчастіше застосовується курс з одним препаратом, тривалість курсу залежить від індивідуальних характеристик і як правило це не більше 1-1,5 місяці.

Вельми активно можна застосовувати оксиметолон. У дозуванні 100-150 мг він не викликає ознак вірилізації у жінок. Однак найкраща доза — не більше 50 мг на день.

Болденон при посиленому застосуванні жінками може викликати ефект оволосіння на тілі. Тому дозування — не більше 100-200 мг протягом тижня.

Також з урахуванням явищ вірилізації дуже акуратно слід приймати: Тестостерон, Туринабол, нандролон і ін.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.