Основні помилки при прийомі стероїдів

Основні помилки при прийомі стероїдів

Практично всі знають про те, що анаболічні стероїди є одним з найбільш ефективних засобів для тих, хто бажає набрати суху м'язову масу. Але багато хто не знає про те, які можуть бути протипоказання, а також і помилки при прийомі стероїдів. Про це зараз ми і розповімо.
Основні протипоказання при прийомі стероїдів наступні:
1. Не досліджує застосовувати анаболічні стероїди особам молодше 25 років. У молодому віці стероїди можуть заподіяти незворотної шкоди: в результаті закриття зон росту кісток відбувається зміна гормонального фону організму, а також і зупинка зростання.
2. Не рекомендується застосування жінками.
3. Різні захворювання, особливо, пороки серця. Прийом даних препаратів призводить часто до загострення захворювання.
4. Печінкова і ниркова недостатність
5. Артеріальна некомпенсированная гіпертензія
6. Виражений атеросклероз
7. Доброякісна пухлина передміхурової залози

Помилки при прийомі стероїдів
Основні помилки, як правило, полягають в наступному:
1. Недотримання вікових показань при прийомі препаратів
2. Недотримання протипоказань при призначенні стероїдів
3. Ігнорування механізму курсового лікування, внаслідок чого розвивається залежність до препаратів
4. Неправильне харчування при прийомі стероїдів і ін.

Необхідно відзначити, що потрібно бути обережним і з дозуванням стероїдів, адже перевищення їх — це одна з найбільш поширених помилок. Надмірні дози викликають виникнення ряду побічних ефектів, а анаболічний ефект знижується. В основному, від надмірних доз речовин постраждає печінка.

Тривале застосування стероїдів зменшує їх ефективність, одночасно зростає кількість побічних ефектів. Щоб не завдати серйозної шкоди, препарати необхідно приймати курсами не довше ніж пари місяців.

Неправильне харчування під час вживання анаболічних стероїдів — теж досить поширена помилка. Необхідно враховувати, що будь-які анаболіки істотно збільшують потребу організму людини в харчових речовинах, в основному, в білках. Якщо в раціоні людини білок міститься в недостатній кількості, це не дозволить реалізувати весь потенціал, який закладений в комбінації препаратів тестостерону з тренуваннями. Вживання препаратів тестостерону також підсилює потребу організму людини у вітамінах і мінералах. Тому разом з вживанням анаболіків слід приймати поливитаминно-мінеральні комплекси, що заповнюють дефіцит мікроелементів і вітамінів в необхідній кількості.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.