Оксандролон — відмінний стероїд для бодібілдерів

Оксандролон — відмінний стероїд для бодібілдерів

Оксавер — це дуже сильний анаболик, який набув великої популярності серед сучасних пауерліфтерів і бодібілдерів. Діючою речовиною даного препарату є Оксандролон.

Дія даного препарату проявляється досить специфічно. М'язи тіла стають сильнішими і витривалішими, при цьому, їх обсяг залишається колишнім. Курс Оксавера — це чудове рішення для тих спортсменів, хто бажає отримати більш значні результати і хоче залишитися в своїй ваговій категорії.

Перевагою даного стероїду є те, що він не викликає маскулінізації. Тобто, після прийому препарату не з'являються вторинні статеві чоловічі ознаки. Не дарма, в фармакології Оксандролон вважається одним з найбільш безпечних стероїдів для дітей і жінок. Жінки, які залишали відгуки про Оксавере, стверджують, що приймаючи даний препарат, не доводиться миритися з випаданням волосся, акне, а також іншими неприємними наслідками.

Оксавер: як приймати?

Починаючи приймати Оксавер перший курс, не варто збільшувати тривалість прийому більше 6-8 тижнів. Для основної маси спортсменів оптимальної і хорошою дозуванням є 80 мг в день. Однак складається дозування даного препарату спортсменами окремо і залежить від рівня підготовки, а також від бажаного результату. Дозволяється збільшувати дозування анаболика до 200 мг, якщо використання ведеться для сильної сушки професійним спортсменом. Варто зауважити, що всі можливі варіації прийому Оксавера можна робити тільки після консультації зі спеціалізованим лікарем. Протягом дня дозу стероїду потрібно ділити на 2-3 прийоми. Це необхідно для того, щоб гарантувати високу концентрацію в організмі працюючого препарату.

Всі бажаючі придбати Оксавер курс можуть повністю безпечно і без особливих зусиль це зробити в нашому магазині.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.