Оксандролон для жінок

Оксандролон для жінок

Оксандролон анаболічний стероїд з досить незначним андрогенний вплив. Його відмінною рисою відсутність ароматизації. Іншими словами, він не перетворює жінок на чоловіків, а чоловіків в жінок, оскільки не впливає на вироблення гормонів в такій мірі, як інші анаболічні препарати. Оксандролон для дівчат принциповим стероїдів, адже він не викликає розвитку чоловічих вторинних статевих ознак.

Даний анаболічний стероїд був синтезований в 1964 році американським вченим Рафаелем Пеппі. Тоді він придбав назву Анавар. Через своїх властивостей він став надзвичайно популярний серед культуристів і атлетів, проте, разом з тим, потрапив в список контрольованих препаратів.

Оксандролон соло володіє наступними ефектами: Підвищує твердість мускулатури і рельєфність; Палить жир; Збільшує силу при незначному зростанні м'язової маси; Збільшує кількість гормону росту в організмі.

Саме завдяки таким властивостям, оксандролон для жінок першим, серйозним і найбезпечнішим анаболічним стероїдів. Згідно стероидному профілем, у оксандролона анаболічні активність в чотири рази потужніша, ніж у тестостерону. А ось андрогенное вплив становить всього 25%. Слабка токсичність для печінки і відсутність ароматизації його сильні сторони. До того ж і поширюється він у формі таблеток.

У таких випадках виникає питання, як приймати оксандролон для досягнення найкращих результатів? Бажано приймати оксандролон соло, курс складе 1-2 місяці. Однак варто скасувати, що його можна застосовувати в комбінації з іншими сумісними препаратами. Він не годиться для нарощування м'язової маси, однак для додання тілу рельєфності курс оксандролона для жінок просто ідеальний і незамінний. Його нерідко комбінують з сустанона. Негативні реакції організму і побічні ефекти в 99% випадків відсутні. У рідкісних і в дуже рідкісних випадках такими можуть бути зниження апетиту, підвищення артеріального тиску, нудота, болі в черевній порожнині і головні болі.

Недоліком даного стероїдного препарату для жінок може бути тільки ціна. Але погодьтеся, що рельєфне і розкішне жіноче тіло без жирових складок, з сильною і твердою мускулатурою варто того, щоб пройти невеликий курс прийому оксандролона в поєднанні з тренуваннями.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.