Навантаження під час послекурсовой терапії

Навантаження під час послекурсовой терапії

Послекурсовая терапія комплекс заходів, що проводяться після курсу прийому стероїдів з метою попередження наслідків та мінімізації шкоди, що завдається організму. Це обов'язкова процедура, нехтування якою загрожує проявом наслідків застосування стероїдних препаратів, а саме: Гінекомастія; Спад рівня м'язової маси; Проблеми у статевій сфері; Порушення гормонального фону; Занепад сил та інше.

Послекурсовая терапія потрібна після завершення будь-якого курсу, адже навіть найслабші стероїдні препарати здатні за якихось пару місяців знизити рівень секреції власного тестостерону майже в два рази, а також знизити ефективність інших гормонів, що вже загрожує серйозними проблемами.

ПКТ (послекурсовая терапія) це комплекс препаратів і добавок які, завдяки своїм складом, допомагають запобігти появі побічних ефектів стероїдного курсу. Але як бути з навантаженнями під час її проведення? Адже потреба в тренуваннях нікуди не поділася.

Слід стримати свої амбіції і постаратися не навантажувати свій організм надміру. Можливо, навантажувати свої м'язи слід навіть менше, ніж під час стероїдного курсу. Це пов'язано зі зміною гормонального фону і його відновленням після прийому анаболічних препаратів. Це не означає, що вам потрібно зупинитися в просуванні і серйозно жертвувати своїм прогресом, однак навіть якщо і так, то здоров'я набагато важливіше. Потрібно просуватися помірно, даючи досить відпочинку організму. Вже потім, коли стероїдні речовини будуть повністю виведені з організму, а терапія буде пройдена, можна нарощувати обороти і підкорювати нові вершини.
Як висновок можна сказати, що послекурсовая терапія обов'язковий комплекс контрзаходів проти побічних ефектів стероїдів і нехтування нею призводить до невідворотних наслідків. Під час ПКТ слід стримати навантаження на організм і консультуватися з лікарем. У список компонентів ПКТ входять: інгібітори ароматази, блокатори естрогенних рецепторів, тестостероновая бустери та інші препарати. Правильне використання своїх знань допоможе спортсменам зміцнити свої сили.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.