Натуральні пептидні біорегулятори

Натуральні пептидні біорегулятори

Засоби фізіологічної стимуляції застосовують для попередження та нівелювання негативних змін в організмі. Як цих коштів свою ефективність показали пептидні біорегулятори. Клітинні медіатори, що представляють собою ланцюжки незамінних амінокислот — це і є пептиди. Біорегулятори підвищують стійкість клітин до кисневого голодування. Протеїнові ланцюжка сприяють омолодженню організму. Клітини стають менш сприйнятливими до токсичного впливу та інших негативних факторів навколишнього середовища.

Технологія вилучення амінокислот з тканин тварин була відкрита ще кілька десятиліть тому. Отримання пептидних біорегуляторів з тваринного матеріалу лягло в основу виробництва препаратів, здатних збільшити тривалість життя. Пептиди можна використовувати для підтримки обмінних процесів організму.

Оздоровлення і омолоджування органів і тканин людини можливо при достатньому постачанні його білком. Ланцюжки амінокислот, що входять до збалансований склад препаратів, є необхідними складовими оптимального функціонування організму.

Доведено, що, при регулярному застосуванні биорегуляторов, поліпшуються функції і системи організму. Пептидний біорегулятор благотворно впливає на кісткову тканину, імунну та серцево-судинну систему, функцію мозку і зниження частоти пухлин.

Лікарські форми, що випускається різноманітні. Пептидні розробки представлені БАДами, що омолоджує косметикою, таблетками або капсулами.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.