Naposim (Напосім) в бодібілдингу

Naposim (Напосім) в бодібілдингу

Naposim це популярний стероїдний препарат з яскраво вираженими анаболічним ефектом і низьким андрогенну. Це препарат, який випускається у формі таблеток. Його діюча речовина це метандиенон. Напосім стимулює синтез протеїну, тим самим прискорюється вироблення організмом м'язового білка. Під час курсу препарату організм краще забезпечується азотом, а також знижується кількість виведеного з організму кальцію. Ці властивості призводять до зміцнення скелета, м'язів і сполучних тканин, що знижує ризик травматичності у спортсменів. Препарату сприяє гіпертрофії м'язових волокон, що призводить до збільшення м'язів в обсязі. Приріст маси спортсмена становить 1-2 кілограми в тиждень. Однак це відбувається не тільки через приріст м'язів, а й через ароматизация. Щоб знизити рівень затримки води в організмі, слід приймати в Курсі з Напосіма антіестрогени. Так же препарат сприяє значному припливу сили і енергії і володіє регенеративної функцією.

Як приймати Напосім?
Напосім соло новачки зазвичай вживають по 10-20 міліграм.
Дозування препарату для досвідчених спортсменів становить від 20 до 40 міліграм в тиждень.
Курс прийому Напосім становить 8-10 тижнів. По закінченню цього часу дію на препарат знижується. якщо спортсмен бажає продовжити прийом Naposim, то слід збільшити дозування препарату, а так само ввести в курс 200 мг тиждень Нандролона або Параболана.

Побічні ефекти Напосім
Такий препарат як Напосім здатний викликати такі побічні дії: Зниження лібідо; Ароматизація; Затримка рідини в організмі; Підвищена секреція сальних залоз; Вугровий висип; Ефект відкату; Неконтрольований апетит; Зниження рівня тестостерону; Гинекомастия; Порушення функцій печінки

Відгуки про Напосіма говорять про те, що препарат ефективно допомагає набрати масу, проте при курсі соло спостерігається затримка рідини і м'язи не такі пружні і яскраво виражені. Однак ситуацію можна змінити антиестрогенами, жиросжигателями. Так само присутній значний ефект відкату, однак для підготовки до змагань препарат дуже добре підходить, так як м'язи не тільки вкрай швидко ростуть, а й знижується травматичність і сила збільшується в багато разів!

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.