Нандролон фенилпропионат в бодібілдингу

Нандролон фенилпропионат в бодібілдингу

Нандролон фенилпропионат, відомий також як Дураболин анаболічний стероїд на основі нандролона. Від так званої класичної «Декі» він відрізняється більш швидким засвоєнням в організмі і більш короткою тривалістю дії. У свою чергу, це проявляється в необхідності набагато частіше робити ін'єкції, ніж у випадку з нандролон деканоатом. Андрогенна активність препарату знижена в порівнянні з тестостероном, але і анаболічні властивості знаходяться на середньому рівні. Це один з найстаріших анаболічних стероїдів, які стали застосовувати ще в кінці 60-х років минулого століття. Сам препарат активно використовували для лікування м'язової дистрофії, раку молочної залози і для післяопераційної реабілітації. У деяких випадках феніл використовувався для подолання затримки росту.

Нандролон фенилпропионат також активно використовують у бодібілдингу та. Його популярність обумовлена ​​відносно більшою безпекою, ніж нандролон деканоат, оскільки завдяки своєму короткому ефіру, зменшується ризик виникнення побічних ефектів. До того ж, саме тому вироблення тестостерону відновлюється набагато швидше після закінчення прийому, а сам курс займе короткий проміжок часу.

Для нандролон фенилпропионат курс ін'єкцій в 1-2 місяці оптимальним. Для спортсменів він буде ефективним засобом для відновлення в міжсезоння, однак в період змагань його застосовувати не можна. Раціональне використання даного анаболічного стероїду дозволить не тільки наростити м'язову масу і відновитися, але і зміцнити імунітет в цілому.

Сам нандролона фенилпропионат має такі властивості:

Має жиросжигающий ефект;

Зміцнює зв'язки і суглоби. Помітно знижує болі в них;

Має протизапальну дію;

Забезпечує стабільне зростання м'язової маси.

У нандролон фенилпропионат відгуки в цілому позитивні. Але слід не забувати, що існує згубний вплив. Так, нандролон фенилпропионат має такі побічні ефекти: Затримка води в організмі Знижується лібідо Підвищується вміст пролактину (причина гінекомастії) Підвищується тиск у кровоносних судинах

Але слід зазначити, що ризик виникнення побічних ефектів безпосередньо залежить від нерозумного застосування даного стероїду. У помірних дозах він більш безпечним препаратом, ніж класичний деканоат.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.