Надролон — від минулого до сьогодення!

Надролон — від минулого до сьогодення!

Нандролон Деканоат — найпоширеніший і популярний, на сьогоднішній день, ін'єкційний АС в світі. Вперше він був розроблений в далекому 1950 році, але своє широке застосування в спортивній практиці набув лише недавно.

Дека надролон гарантує хороший приріст м'язової маси і сили. Головне якість Декі — це позитивний баланс азоту, який, в свою чергу, є складовою частиною протеїну.

Надролон Д відрізняється вираженою анаболічну активність, і практично не має побічних ефектів. У житті звичайної людини надролон (його хімічна назва 19-нортестостерон) завжди присутній в крові, правда, в невеликих кількостях. Тому, його помірне використання в спортивному середовищі нешкідливо. Дія цього препарату відбувається поступово, але, тим не менше, при постійному використанні, спортсмени відзначають значне поліпшення своїх силових показників.

Дотримуючись всіх рекомендації, спортсмен за курс може набрати до 7-8 кг м'язової маси. Серед багатьох позитивних характеристик, хочеться окремо виділити дуже важливий плюс Нандролона — мінімальний феномен відкату після завершення курсу. До важливих ефектів деки можна віднести і збільшення еритроцитної маси крові, що покращує транспорт кисню, тим самим підвищуючи загальну витривалість і імунітет спортсмена. Також, застосування нандролона надає благотворний вплив на суглоби і малотоксичний для печінки людини.

Нандролон Фенилпропионат має менший період напіврозпаду, ніж нандролон Деканоат, тому діє набагато швидше. Цей препарат покращує синтез колагену і викликає затримку кальцію в організмі. Головна відмінність Нандролона F від Декі — прискорена ефірна ланцюжок. Це означає, що речовина набагато швидше засвоюється організмом і має виражений зростання якісної м'язової маси.

Застосування цих препаратів, сьогодні, широко використовуються в багатьох видах спорту. Надролон сьогодні — один з найефективніших анаболічних стероїдів останніх десятиліть.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.