Метан для м'язів

Метан для м'язів

Метан, він же метандростенолон, він же метандиенон сильний анаболічний стероїд. За своїми властивостями він нагадує тестостерон, але з менш виражений андрогенний впливом. Він сприяє нарощуванню м'язової маси. Анаболічним його називає тому, що він прискорює регенерацію клітин і загоєння тканин. Анаболіки в медицині використовують для реабілітації слабких пацієнтів після тривалих і виснажливих курсів лікування, для посилення апетиту і прискорення накопичення фосфору і кальцію в організмі. У спорті, насамперед, його вважають допінгом, тому що препарат допомагає швидко наростити м'язи. Метан для м'язів покращує загальний стан організму, а анаболічні стероїди в принципі здатні стимулювати роботу головного мозку, підвищувати витривалість і вміст кисню в тканинах. Втім, це один з перших препаратів подібного роду.

Сам метан в таблетках був вперше синтезований в 1956 році, в якості альтернативи ін'єкцій, які були не зовсім зручними для застосування. До цього існували також інші недоліки в самому препараті. Він міг стати причиною захворювання жовтухою, сильно впливав на гормональний фон в організмі і мав вкрай короткий термін дії. Таблетки ж підвели ефект метандієнону до аналогічного з тестостероном, але прибрали звідти сильне андрогенное вплив. Так з'явився препарат «Дианабол», який надійшов у продаж на території Сполучених Штатів в 1958 році.

У спорт і в бодібілдинг метан проник дещо пізніше. Перш за все, його використовували в медичних цілях. Та й допінгом він став не відразу. Досить довгий час після появи метану в аптеках, його застосування в спорті не вважалося незаконним.

Аналізуючи відгуки про застосування метану як стероїду можна стверджувати про його наступних властивостях: Швидке зростання м'язової маси; Збільшення силових показників, підвищення працездатності і витривалості; Зміцнення кісток; Певний жиросжигающий ефект.

Але метан має побічні ефекти. При тривалому вживанні він токсично впливає на печінку, а при передозуванні може знизити потенцію. Існує ризик розвитку гінекомастії і появи вугрового висипу. Це трапляється при недотриманні інструкції до застосування і має оборотний характер.

Метан соло досить ефективний. Популярний завдяки своїм перевагам. В першу чергу, це його доступність, ефективність і зручна форма застосування. Але найголовніше ціна. Метан відпускається за доступною ціною.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.