Меланотан красива шкіра, підтягнуте тіло

Меланотан красива шкіра, підтягнуте тіло

Ми живемо в 21 столітті, столітті нанотехнологій. Інтенсивним ритмом життя зараз вже нікого не здивуєш, так живе сучасна молодь і люди середнього віку. Намагаючись в суєті буднів знайти час, який можна витратити на себе улюбленого і викроїти пару годин на тренування, втрачаємо дорогоцінний час для саморозвитку або відпочинку. Спасибі сучасної фармакології, яка не стоїть на місці і допомагає полегшити і прискорити необхідні процеси для розвитку і поліпшення результатів.

Завдяки дослідженням і клінічних випробувань вчені змогли зробити чудовий препарат під назвою Меланотан, який похідною від меланокортин і дозволяє в короткі терміни перетворити білу шкіру в засмаглу. така категорія людей, шкіра яких, в принципі, не піддається ніякій реакції при дії ультрафіолетових променів, залишається блідою, або червоніє і облазить в цей же день. Саме в таких випадках рекомендовано прийом даного пептиду. Для того, щоб результат не виявився череcчур «карколомним», рекомендується поступове збільшення дозування по наростаючій, з мізерно мінімальних доз до максимально допустимих, в період не менше ніж 15- 20 днів. При прийнятті рішення про необхідність прийому меланотана необхідно проконсультуватися з вашим лікарем, ретельно зважити всі «за» і «проти» і оцінити можливі ризики.

Існує й інша категорія людей, які використовують даний препарат це спортсмени бодібілдери. Коли підходить час показати результати копіткої праці в побудові свого тіла, виникає необхідність привести в шикарний вид не тільки м'язову масу, але і шкіру в цілому. За стереотипам спортсмен- культурист повинен бути неймовірно засмаглим і на сцені виглядати блискуче, причому і в прямому і в переносному сенсі. Кому сподобається купа м'язів з блідою шкірою? Але не завжди можливість позасмагати на сонці або відвідати солярій. Звичайно ж пептид Меланотан найоптимальніше рішення в даній ситуації. Необхідний курс препарату, і ви володар шикарного засмаги. Мало того, побічною дією препарату зниження апетиту, відповідно і зниження ваги. Завдяки цій особливості даний препарат дуже полюбився жінкам-спортсменам.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.