Melanotan 2 — все про пептиді

Melanotan 2 — все про пептиді

Меланотан 2 є синтетичним аналогом меланокортин, стимулюючим і підсилює пігментацію шкіри, тобто засмага. Використання цього пептиду замість відвідування солярію або засмаги на сонці запобігає появі опіків і інших шкідливих випромінювань. Принцип дії меланотана 2 — здійснення стимуляції природного процесу (меланогенезіс), який і відповідає за саму можливість появи засмаги на поверхні шкіри. Крім того, даний пептид здатний підсилювати статеву активність людини.
Пептид меланотан 2 знижує чутливість до сонця і необхідний в тих випадках, коли людині протипоказано тривале перебування під впливом сонячних променів. Спортсмени ж, особливо бодібілдери, використовують його для нанесення рівномірної засмаги, що підвищує естетичний вигляд тіла, а цей фактор часто має вагу при виставлянні оцінок на змаганнях з бодібілдингу. У травні 2010-го року, в Італії, меланотан 2 був офіційно визнаний безпечним препаратом.

Крім основного свого впливу на організм, цей препарат має анорексіческімі властивостями, що дозволяє зменшити апетит.
У меланотана є і побічні ефекти, серед них можна виділити легку нудоту, можливе почервоніння шкіри, спонтанна ерекція. Також, навіть при одноразовому введенні шести і більше грам пептиду може завдати шкоди м'язам і для ниркам. Так що добова доза меланотан-2 повинна становити не більше одного грама.

Інструкція до застосування melanotan 2:
Охолоджений до кімнатної температури флакон наповнити необхідним обсягом рідини — водою для ін'єкцій і розмішати до розчинення. У розчиненому вигляді препарат може зберігатися в холодильнику від 14 до 20 днів.

Рекомендації щодо застосування:
— Не приймати пептид меланотан 2 у великих дозах і з великою частотою.
— Чи не зловживати перебуванням під прямим впливом сонячних променів.
— Воложити шкіру.

Дозування 100-200 мікрограм (мкг) з перервою в 1-2 дні протягом курсу в 7-10 діб досить для прояву результату.
Для отримання засмаги в максимально короткі терміни можна в перші кілька днів збільшити концентрацію меланотана 2 і підтримувати цю концентрацію протягом усього періоду проходження курсу (починаючи від 25% від нормальної дози і до 100%).

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.