Мастерон: все про препарат

Мастерон: все про препарат

Мастерон — це андрогенний анаболитическую стероїд, який широко використовується спортсменами, особливо популярний у бодібілдерів. Препарат ін'єкційний, тому дає швидкий (уже після кількох ін'єкцій) ефект і сприяє збільшенню м'язової маси, також його використовують для підготовки до змагань, він підвищує тонус організму і збільшує щільність і силу м'язів, дозволяє досягти рельєфності і промальовування. Діюча речовина мастерона — це дростанолондіпропіонат, діючий прямо на нервову систему, за рахунок чого зникає відчуття втоми і розбитості.

Як приймати Мастерон?
Мастерон рекомендується застосовувати в комплексі з анаболіками, що поліпшити його дію і зменшить побічні ефекти, препарат добре поєднується з такими стероїдами як: Тестостерон або Станозолол (Винстрол). Дозування мастерона коливається від 300мг до 500мг на тиждень для чоловіків, жінкам варто зменшить дозу і періодичність до 30мг за раз. Періодичність прийому становить приблизно раз в 3 дня для жінок, через день для чоловіків, також дієвим буде варіант прийому раз в 3 дня.

Не слід перевищувати рекомендовану дозу препарату, що стосується будь-яких стероїдів, це не дасть значного ефекту і лише згубно вплине на здоров'я. Курс розрахований на 6-7 тижнів.
Який ефект дає Мастерон?

Мастерон використовується безліччю професійних спортсменів різних напрямків, а особливо цінний серед бодібілдерів завдяки своїм ефектам:
— Допомагає набрати масу (але не варто забувати про навантаження і правильне харчування)
— Супроводжує «сушці» м'язів
— Знижує жирову масу
— Зберігає м'язову масу
— Сприяє рельєфності м'язів, красивою промальовування (при правильних навантаженнях)
— Тонізує, підвищує працездатність
Побічні ефекти мастерона.

У будь-якого препарату, будь то стероїд або звичайні ліки від застуди, є ряд побічних ефектів, які слід враховувати. При розумному застосуванні і правильному дозуванні ризик мінімальний, тому не слід перевищувати дозу препарату. Через вираженого андрогенного ефекту Мастерон може бути причиною випадання волосся, акне, підвищеному зростанні волосся на тілі (що слід враховувати дівчатам в розрахунку дозування), також для жінок є ризик маскулізаціі, можлива гіпертрофія простати.

Мастерон є одним з найбільш безпечних стероїдів, він неодноразово випробуваний, що дозволяє з упевненістю рекомендувати його як початківцям бодібілдер, там і досвідченішим. При належному дотриманні дозування і правильним комбінаціям можна досягти максимального результату і уникнути побічних ефектів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.