Курси анаболічних стероїдів

Курси анаболічних стероїдів

Кожен початківець бодібілдер приходить до розуміння того факту, що без спеціальних препаратів для прискорення зростання маси не обійтися. Курси анаболічних стеродов підійдуть не тим, хто займається бодібілдінгом для себе, а тим захопленим бодібілдер, хто прагне брати участь в змаганнях і стати популярним.

1 курс стероїдів — це не енергетичні напої, а річ набагато серйозніше. Тому перед тим, як почати курс прийому стероїдів, потрібно засвоїти кілька правил.

1. Вивчіть побічні ефекти, які можуть проявлятися під час або після прийому препарату. Інтернет — вам на допомогу.

2. Приймайте стероїди тільки тоді, коли всі ресурси вашого організму вичерпані. Якщо ж прогрес після тренувань у наявності, стероїдами поки захоплюватися не варто.

3. Влаштуйте пробний прийом, вибравши препарат. Відповідну дозу для власного організму ви прорахувати не зможете, тому починайте з маленької дози. А потім поступово збільшуйте її.

4. Не намагайтеся купити курс стероїдів без попереднього медичного обстеження. Тільки здавши аналіз крові, гормональний тест, з'ясувавши, чи є у вас алергія на якісь препарати, відвідавши лікаря, можна подумати про покупку стероїдів.

5. Купуючи стероїди курс або два, остерігайтеся підробок. Стероїди коштують дорого, тому ціна вдвічі, а то і втричі нижча за звичайну, свідчить про те, що вам пропонують фальсифікат.

6. Беручи курс, ретельно стежте за станом свого здоров'я. Відмовтеся від сигарет і випивки, адже стероїди і так впливають на ваш організм. Записуйте найменші зміни свого стану в щоденник — це може стати в нагоді.

7. Будьте уважні в залі. Використовуйте ремені, пояси і бинти для запобігання зв'язок від травм.

Беручи стероїди, не забувайте про відвідини лікаря і здачі тесту на гормони не менше разу на місяць. Закінчивши курс, оцініть результат «до» і «після». Так ви зробите висновки, чи варто вам в майбутньому приймати стероїди для розвитку мускулатури.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.