Курс сустанона — сила і витривалість в лічені тижні!

Курс сустанона — сила і витривалість в лічені тижні!

Курс сустанона розрахований для ефективного росту м'язів, збільшення витривалості і сили. При цьому у спортсмена вже повинен бути досвід у використанні стероїдів. Новачкам цей курс не рекомендований. Сустанон збільшує обсяг м'язів до восьми кілограм за шість тижнів. Зростає і сила — до 25% у всіх звичайних вправах.

З ароматизацией стероїдів можуть виникнути проблеми. І для того, щоб погасити ароматизацію з другої-третьої тижні курсу рекомендується пити Провирон. Завдяки цьому препарату, ви застрахуєте себе від гінекомастії та інших побічних ефектів. Застосовуючи курс сустанона, намагайтеся дотримуватися міри.

Середньостатистичний спортсмену вистачає однієї ампули протягом тижня. При цьому сприйняття препарату у кожного суто індивідуальна. Одиночне вживання сустанона називається курс Сустанола соло. Також можна поєднувати. Наприклад, курс сустанона і деки, курс сустанона і метану.

Найефективнішим буде сустанон в поєднанні з данабол і декою, завдяки тому, що інгредієнти ідеально поєднуються один з одним. Сам курс, незалежно від того, що вживає спортсмен — сустанон 300 або сустанон 250 супроводжується рясним збільшенням м'язів. Тому харчуватися потрібно п'ять разів на день, а віддавати перевагу білковій їжі. Обов'язково вживання рідини в обсязі 2.5 літрів на добу, так як з організму виходять непотрібні продукти розпаду. Також важливий спокій після утомливих тренувань — організму потрібен перепочинок в обов'язковому порядку.

Оптимальний період для проходження сустанон курсу — міжсезоння. Квапити результат годі було. Пам'ятайте, що головне — правильне дозування. Навчіться грамотно прогнозувати, і тоді обов'язково отримаєте те, що хочете, і вашої мускулатури позаздрять найщасливіші культуристи!

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.