Кращі курси стероїдів

Кращі курси стероїдів

Курси анаболічних стероїдів спрямовані на швидке нарощування м'язової маси і створення рельєфного тіла з яскраво вираженою мускулатурою і венозної прорисованности. Анаболічні стероїди відносяться до сильнодіючих речовин, які призводять до гіпертрофії мускулатури. Так як анаболічні стероїди чинить серйозний вплив на організм, то їх вживання повинне проходити під контролем фахівців і категорично протипоказані підлітка, як можуть вплинути на формування органів і організму в цілому. При підборі стероїдного курсу слід пам'ятати, що чим сильніше стероїд, триваліший курс і більше його дозування, тим більше ризик виникнення побічних ефектів. Таблетовані препарати більш небезпечні для організму, ніж ін'єкційні. При виборі строідних препаратів для курсів радимо вибирати вже перевірені препарати перевірених виробників. Вони як правило виробляють більш чисту і якісну продукцію.

Курс на масу
Багато бодібілдери прагнуть до гарного рельєфному та громіздкою тілу. Однак багато хто не має достатньої ваги, щоб досягти таких цілей. Саме для досягнення таких результатів часто вдаються до застосування стероїдних курсів. Одним з найпопулярніших курсів серед новачків є: Nandrolon F (нандролон Фенилпропионат) + Naposim (Напосім) + Clomed (Кломед). Завдяки такому курсу відбудеться стійкий набір м'язової маси. Пророст м'язів становить близько 9 кг за курс.
Професійні бодібілдери використовують більш агресивний курс: Naposim (Напосім) 100 tab х 10 mg / tab + Sustanon 250 (Сустанон 250) 1 ml x 250 mg / ml + Clomed (Кломед) 20 tab х 50 mg / tab + Nandrolon F + Proviron 25mg . Такий курс дозволяє набрати від 10 до 14 кг за 10 тижнів!

Курс на сушку
Такий курс проводять спортсмени з достатньою масою, проте бажаючі вивести зайву рідину і підшкірний жир, зробити м'язи більш промальовані. Для венозної промальовування часто використовують Анавар або Винстрол. На формування сухої м'язової маси використовую Провирон. Для додаткового росту м'язів, підтримання чоловічої сили деякі додають Тренболон, Мастерон, Болденон, а іноді і гормнон зростання (Джинтропин). Варто вибрати для себе найбільш підходящі за дією препарати.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.