Кленбутерол в бодібілдингу

Кленбутерол в бодібілдингу

Кленбутерол сучасний лікарський препарат, який одним з найбільш потужних і ефективних жироспалювачів, використовуваних для закріплення отриманих результатів після тренувань, а також створення чіткого рельєфу м'язової маси за допомогою розкладання наявної жирового прошарку. Досить часто застосовується кленбутерол в бодібілдингу, важкої атлетики та навіть спортсменами, тільки приступають до курсу занять, тобто новачками. Найважливіше значення мають властивості даного препарату, що забезпечуються на рівні хімічної структури і процесів вплив на перебіг процесів у організмі. Так, кленбутерол жиросжигатель запобігає розпад білка в м'язовій масі і, як наслідок, зберігає обсяг м'язів на колишньому рівні.

Основним діючим компонентом кленбутерол гідрохлорид. Однак, необхідно зазначити, що курс кленбутерола не класичним стероїдних засобом анаболічного дії, оскільки алгоритм і принципи його впливу на організм відмінні від подібних. При цьому можна кленбутерол купити в аптеці, де він знаходиться у вільному продажі, що дає можливість кожному дізнатися скільки коштує кленбутерол і здійснити покупку.

Фіксується ефективність кленбутерола таблеток: Активізація процесів розщеплення підшкірних жирових відкладень; Незначне підвищення рівня психічної активності; Зниження апетиту до нормального рівня; Термогенний ефект, обумовлений процесами розкладання жирових тканин і виділенням додаткового тепла; Підвищення активності секреції ферментного набору щитовидної залози, який за своєю суттю природним жиросжигателем; Значний антикатаболический ефект.

Кленбутерол: як приймати?
Курс прийому даного препарату відрізняється від безлічі подібних значною кількістю нюансів, які обов'язково потрібно враховувати, щоб отримати помітний результат і виключити можливість прояву тих чи інших побічних ефектів. Максимально допустима щоденна доза не перевищує 140 мікрограм. При цьому прийом препарату настійно рекомендується починати з меншою дози і поступово збільшувати до визначеного рівня. Тривалість прийому, як правило, не перевищує двотижневий період.
Для жінок і початківців спортсменів рекомендовані показники обсягу і частоти прийому знижені.

Кленбутерол: побічні ефекти
При дотриманні запропонованих дозувань і правильному поєднанні препарату в курсі побічні ефекти відсутні.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.