Кленбутерол міфи і реальність

Кленбутерол міфи і реальність

У сучасній фармакології існує безліч препаратів, що мають подвійну дію, спалюванням жиру і одночасно набором м'язової маси. Але не кожен з них стає легендарним і переходить в розряд «класичних».
Поговоримо про клен.
Відразу розставляємо всі крапки над «І». Кленбутерол- це не анаболічний стероїд і нічого спільного з цією групою препаратів не має. Він відноситься до адреномиметикам другої групи. Широко застосовується в відділеннях пульмонології для систематичного лікування гострих нападів і хронічних течіях бронхіальної астми. Процес проходження препарату через організм і реакція на порушення необхідних рецепторів для запуску процесу ліполізу неймовірно складний, описувати його в даному контексті швидше за все буде не цікаво. Повернемося до дії препарату. Останні дослідження на новітньому обладнанні підтверджують, що Кленбутерол дійсно вступає в боротьбу з жиром, посилюючи секрецію щитовидки, і завдяки своєму антикатаболический ефект рятує м'язи від руйнування, допомагаючи їм стати суші і твердіше. Що може бути краще?
Відбувається спалювання зайвих жирів, зростає в рази витривалість (відповідно і час тренувань), збільшуються силові показники (що дає можливість працювати з більш важкими вагами), наростає якісна м'язова маса (без відчуття «роздутого кульки»), знижується апетит, відбувається розумова активація.

По праву Клен тримає лідируючу позицію серед спортсменів бодібілдерів, адже до всіх його плюсів можна віднести ще й відсутність побочек.
Тільки лише в разі збільшення дозування вище верхньої допустимої межі і недотриманні тимчасового курсу, можна відчути легкий тремор, можлива поява почуття неспокою, легка тахікардія, іноді відбувається зниження діастолічного тиску.
Не варто приймати алкоголь під час курсу Кленбутерола. Такий тандем може спровокувати нудоту і блювоту, вплинути на роботу серцево-судинної системи.
Намагайтеся дотримуватися дієти для посилення результату і ви залишитеся задоволені своїм відображенням у дзеркалі.

Великі і сильні світу цього, по праву вважають Клен класикою спортивної фармакології.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.