Кевін Леврон — машина з м'язів!

Кевін Леврон — машина з м'язів!

Кевіна Леврона — машину м'язів з Меріленда, заслужено можна назвати видатним бодибилдером в історії культуризму, своєю приголомшливою цілеспрямованістю, так полюбився шанувальниками. Завидна сила його характеру, безумовно, викликає захоплення.

Антропометричні характеристики:
Зріст: 176 см
Змагальний вага: 112 кг
Вага в міжсезоння: 127 кг
Окружність біцепса: 59 см
Окружність грудної клітки: 145 см
Окружність талії: 80 см
Окружність стегна: 84 см
Гомілку: 49 см

Народився в американському місті Балтімор (штат Меріленд), 16 липня 1965 року. У 10 років втратив батька, і, саме, ця трагедія стала передумовою до захоплення культуризмом. Самота, допомагало Кевіну справлятися з сумними думками. Будинки, маючи 5 братів і сестер, це було неможливо, і він знайшов вихід, прийшовши в бодібілдинг — спорт одинаків.

Закінчивши коледж, Кевін став засновником невеликої будівельної фірми. Найважчим чином, в 24-х річному віці, майбутня легенда пережив звістку про смертельне онкологічне діагнозі матері. Він практично оселився в тренажерному залі і тренувався до повної знемоги. Після смерті матері Леврон остаточно присвятив себе культуризму. Перший успіх прийшов до атлету в 1990 році. У 1991р перемога на Національному Чемпіонаті США, забезпечила йому статус професіонала міжнародної асоціації бодібілдерів.
Далі слідувала колосальна низка численних конкурсів і турнірів. Кевін Леврон — володіє найбільшою кількістю нагород IFBB. Його успіх підтверджено 21 медаллю!

За всю свою спортивну кар'єру Кевін 12 разів брав участь в головному турнірі бодібілдерів «Містер Олімпія», з них: 4 рази — був другим, 2 рази — третім. Подібне завзятість — яскравий приклад для наслідування.

У 2002 р спортсмен всерйоз зайнявся рок-музикою. А в 2003 його захопив кінематограф. У трьох фільмах він зіграв самого себе. Знявся у фільмах «Ті, що говорять ляльки», «Смертельна гонитва», «Жага швидкості», «Я», також є продюсером фільму «Привид і кит» (2016р).

Стероїдний курс Кевіна Леврона:

В період міжсезоння він брав:
0,6 гр в тиждень — ципионата Тестостерона;
0,4 гр в тиждень — Деканоата Нандролона;
100 мг на добу — оксиметолон.

Протягом одного циклу, завдяки такому підбору препаратів, атлет збільшував свою вагу на 13-15 кг. При підготовці до чемпіонатів, даний курс доповнювався ін'єкціями «Винстрола» два рази в тиждень по 0,2 гр.

За місяць до початку змагань Тестостерон, нандролон, оксиметалона, приймалися в менших дозах. Ще через 2 тижні він підключав по 20 мг «Холотестіна» в добу. Кевін Лаврон, в основному, застосовував двомісячні цикли.

Шанувальники і послідовники атлета однозначно схвалюють обраний ним стероїдний курс, залишаючи доброзичливі відгуки про ці високо ефективні препарати.

Життя подарувало Лаврону багато талантів. Будучи відмінним бодибилдером, він ще й прекрасний бізнесмен, музикант, актор, продюсер, меценат. Ні в чому не відчуваючи потреби, він володіє двома фітнес-клубами, і, навіть власним турніром. Примітно, весь дохід, який йому приносить турнір, Кевін перераховує благодійним фондам для хворих дітей, в пам'ять про маму.
Леврон — безумовно є яскравою особистістю, і іконою бодібілдингу. Незважаючи на те, що в скарбничці спортсмена немає жодного чемпіонства на Містері Олімпія — це воістину видатний атлет в історії всесвітнього культуризму.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.