HGH frag 176-191 — пептид для схуднення

HGH frag 176-191 — пептид для схуднення

Пептиди є фармакологічними препаратами. Дія деяких прискорює набір м'язової маси, деякі ж сприяють спалюванню жирових відкладень. У бодібілдингу вони широко застосовуються, особливо в ході підготовки до змагань. Дана стаття присвячена ефективному жиросжигающему препарату fragment hgh 176-191, досить швидко завоював популярність на ринку в галузі спортивної фармакології.
Пептид hgh frag 176-191 (fragment hgh 176-191) стимулює процес спалювання жирів в рази ефективніше, ніж гормони росту і попереджає появу жирових відкладень в подальшому. HGH frag 176-191 активізують ті гени, які відповідають за ліполіз. Даний препарат сприяє ::
— Зменшення жирової маси;
— Уповільненню старіння;
— Збільшення витривалості;
— Зміцненню структури кісткових тканин;
— Поліпшенню процесу відновлення після тренування.

Дозування становить від ста до тисячі мікрограм в день з урахуванням того, що курс триває від двох до трьох місяців Приймати між прийомами їжі (на порожній шлунок) для забезпечення максимальної ефективності. Розлучається препарат у воді для ін'єкцій або ж у фізіологічному розчині.
У спортивних колах hgh frag 176-191 вельми популярний, не дивлячись на необхідність робити уколи на голодний шлунок. До того ж, при використанні даного препарату не виявлено побічних ефектів.

Курс fragment hgh 176-191 триває від двох до трьох місяців. існує приблизна схема його використання: в тренувальні дні і в дні відпочинку. Три рази в день потрібно приймати однакову кількість розчину за годину до їжі і після тренування (тренувальні дні). У дні відпочинку точно так же, тільки остання ін'єкція проводиться перед сном.
Приготування розчину fragment hgh 176-191:
— Остудити флакон (кімнатна температура);
— Ввести в флакон рідина і розмішати її;
— При розмішуванні НЕ трясти (використовувати обертові рухи).

Не слід забувати про правильне складання курсу і відвідуванні лікарів — вони дадуть необхідні рекомендації та протипоказання, якщо такі є. Крім того, потрібно пам'ятати про режим сну і грамотно складати тренування — так можна досягти високих результатів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.