Хайгетропін ефективний гормон росту

Хайгетропін ефективний гормон росту

Хайгетропін (Hygetropin) рекомбінантний гормон росту, аналогічний з природним за своєю структурою. Спочатку застосовується при хірургічному втручанні, для прискорення загоєння ран і опіків, а також для прискорення росту дітей. У бодібілдингу даний препарат використовується для успішного формування красивого тіла у атлетів за рахунок прискорення зростання. Хайгетропін проводиться в дозуванні 8 і 10 одиниць. Ампули з препаратом запечатуються з вакуумуванням і додаванням інертного газу для кращого збереження соматотропіну. Даний замінник гормону росту використовується при нестачі секреції організмом власного речовини.

У спорті Хайгетропін популярний завдяки своїм позитивним ефектам: Спалювання жирової маси; Зростання м'язів; Зміцнення імунної системи; Поліпшення пам'яті і зору; Поліпшення загального стану шкіри; Підвищення лібідо і статевої активності.

У силових видах спорту (зокрема і в бодібілдингу) хайгетропін рекомендується використовувати під суворим лікарським наглядом, перед цим завчасно пройшовши медичне обстеження і отримати необхідні поради від доктора. Даний препарат протипоказаний в наступних випадках: Гіпотиреоз; Вагітність; Ліподистрофія; Пухлини мозку; Непереносимість моносахаридів.

Hygetropin має і побічну дію на організм людини. Воно проявляється у вигляді набряків і припухлості в місці ін'єктування, болі в суглобах тимчасового характеру. Дуже важливо не перевищувати рекомендовану дозу препарату це може привести до гірерлікеміі, посиленого вироблення антитіл, гіпотиреозу та іншим негативним наслідкам.
Разом із тим у зв'язку з тим, що Хайгетропін абсолютним аналогом натурального гормону росту (Соматотропіну), побічні ефекти спостерігаються в спортивній практиці в окремих випадках, особливо недотримання правил дозування і прийому препарату, а також при занадто тривалому курсі. Побічні ефекти, в основному, йдуть після припинення вживання хайгетропіна.
Як висновок можна написати, що хХайгетропін прекрасний препарат для набору м'язової маси, що має мінімум побічних ефектів (і то виявляються рідко). До того ж його можна комбінувати з іншими пептидами. Так можна змінювати результати в більш чіткому напрямку.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.