Френк Зейн — легендарний культурист з США!

Френк Зейн — легендарний культурист з США!

Френк Зейн — легендарний культурист, народився в Кінгстоні, Штат Пенсільванія, США 28 червня 1942 року.
Антропометричні характеристики:
Зростання — 176 см
Змагальний вага — 84-93 кг
Біцепс — 46 см
Талія — 76 см
Стегно — 67 см
Гомілка — 44 см

Сім'я Зейна сповідувала протестантство, і Френку з його молодшим братом Адамом, доводилося нелегко протистояти абсолютно католицькому оточенню. Підлітки часто билися, при цьому Адам відрізнявся неабиякою силою, і був здатний захищатися сам. Але Френку, на правах старшого, хотілося вміти постояти і за себе і за братика. Він став нарощувати фізичну форму, його спортивне життя почалася в 14 років.

Френк відчував себе і в боксі, і в реслінгу, але все змінилося після покупки домашнього набору для силового атлетизму. Результат виявився приголомшливим. Як згадує спортсмен: «Через два тижні, м'язи вилізли всюди». Ще 4 роки тренувань пройшло до того, як він став учасником свого першого змагання в 18 років.

Надати підтримку юнакові в його захопленні культуризмом виявилося нікому. Лічені люди схвалювали його починання. Всі інші — лише насміхалися і критикували. Однак, юний атлет не впадайте у відчай — і продовжував прагнути до бажаного результату все з більшим завзяттям.

Зейна завжди вабило все нове, невідоме. Закінчивши школу в 1960 році, він, буквально, захворів психологією. У 1964 році він закінчив Пенсільванський університет Уїлкса, а в 1977 році Каліфорнійський Університет з дипломом бакалавра.

У 1969 році, випередивши в змаганнях «Залізного Арні», Зейн перемагає на чемпіонаті "Містер Всесвіт. Цей титул він вигравав ще двічі: в 1970 і в 1972 роках. Незабаром він оселився у Флориді, там же зустрівся зі своєю майбутньою дружиною.

Три роки поспіль 1977, 1978, 1979, він тримав титул чемпіона «Містер Олімпія», конкурс проводився в Коламбусі, США, отримав винагороду в розмірі 13000 $, 26000 $, і 50000 $ відповідно.

Кар'єра бодібілдера Френка Зейна тривала протягом 22 років. За цей період він здобув понад 150 нагород. У 1994 році атлета включили у Всесвітній Зал Слави IFBB.

Життєвим кредо чемпіона стала його відома фраза: «Не може бути планів, що закінчуються провалом, повинні бути сплановані провали».

Ретельна підготовка, що враховує різноманітні складнощі була запорукою його успіху. Наприклад, маючи невисокий зріст, у нього також була тонкою кістка, по-цьому нереальна ідея стати «Громилом» відпала відразу. Він зробив ставку на естетику і пропорцію. Більшість спортсменів називають його володарем самої гармонійно розвиненої фігури.

У своїх курсах Зейн використовував «Деку» і «Приму», дозуючи по 100 мг на тиждень. Френкі дбайливо ставився до свого здоров'я, добре розбирався в стероїдах, і не розмінювався на дрібниці, вибираючи тільки краще.
Численні його шанувальники-послідовники залишають, також, хороші відгуки про ці препаратах.

Будучи популярною зіркою силового атлетизму, йому відкрилася дорога на телебачення. Він коментував передачі на каналах NBC, ABC, ESPN, CBS з 1978 року.

Зовсім скоро Френкі Зейн виповниться 74 роки, але його фізична форма і раніше чудова і викликає заздрість. Він цілеспрямований, дисциплінований і має багато планів, проте в змаганнях він давно не бере.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.