Фігура Аполлона — це цілком досяжно

Фігура Аполлона — це цілком досяжно

Все наше життя — це досягнення чогось. Цілі ми вибираємо найрізноманітніші, але найбільше вражають люди присвятили себе вдосконаленню свого тіла. Ці одинаки не вибирають легких шляхів. Вони змушені ризикувати кожен день під колосальними вагами на штанзі, або під жахливими хвилями гіпоглікемії і послекурсовой депресії. Але є і, що найцікавіше, давно вже придуманий вихід з нескінченних важких тренувань, високоточного харчування і постійного дотримання режимів. Ще в далеких 60-х минулого століття, вченими США, знайдений, до сих пір так і неперевершений препарат — Оксандролон.

Як і всі ліки, м'який стероїд (інші його назви Анавар, Оксана) мав суто медичне призначення і застосовувався при лікуванні жінок і дітей, але вже буквально через кілька років після своєї появи на світ майже весь оксандролон, вироблений американською фармацевтичною промисловістю, став використовуватися шанувальниками здорового способу життя з легким нальотом атлетизму. Оксандролон став хорошою медикаментозної альтернативою Діанаболом — самому поширеній стероїду того часу. Представники різних видів спорту дуже швидко оцінили всі переваги оксандролона і стали застосовувати її на постійній основі в своїх стероїдних циклах.

Оксандролон — це надзвичайно м'який анаболічний стероїд з низькою андрогенної активністю. Андрогенний індекс препарату — 24. Анаболический індекс — 322-630. Оксандролон у багато разів слабкіше тестостерону. Період активності (час дії) препарату в організмі становить приблизно 8 — 12 годин, тому його можна вживати два рази в день, але більш часті прийоми краще. Функціональність оксандролона пов'язана з прискоренням і оптимізацією безлічі різних біохімічних процесів всередині організму. Анавар — прекрасний антікатаболік. Основний ефект: збільшення твердості і промальовування рельєфності мускулатури, а також спалює жир, підвищує рівень гормонів росту, збільшує силові показники. Ось в принципі короткий опис оксандролону.

Курс оксандролону — ще одна цікава тема. Щоб препарат забезпечував серйозний результат, спортсменам рекомендується приймати його від 50 мг до 150 мг оксандролона на добу. Тривалість від 1,5 до 2 місяців. Добову дозу оксандролона ділять на три частини і вживають через однакові проміжки часу. Стероїд відмінно комбінується з іншими препаратами, що важливо для спортсменів. Купити Оксандролон можна для спільного прийому з Кленбутеролом або станозололе під час «сушки».

Також можна приймати курс «Оксандролон» в якості підтримуючого стероїду під час массонаборние циклу. Для цього препарат слід поєднувати з метандростенолоном або оксиметолоном. У проміжках між циклами, оксандролон приймається разом з Андріолом або метенолона. Поєднання стероїду з нандролон деканоатом, рекомендується спортсменам, які мають проблеми при прийомі тестостерону.

Відгуки про оксандролона дуже позитивні. М'яка дія на організм, відсутність практично будь-яких протипоказань при дотриманні дозувань. Доступність для жінок і юного покоління. Відсутня токсичний вплив на печінку.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.