Фенилвер — препарат для спортсменов

Фенилвер — препарат для спортсменов

Фенілвер є анаболічним стероїдів, в складі якого міститься діюча речовина — нандролон фенилпропионат. Курс застосування цього препарату передбачає помірний, проте ж якісний ріст м'язової маси. Цей стероїд також є стимулятором жиросжигания, зміцнює імунну систему і збільшує рівень синтезу колагену.
Спочатку фенілвер використовувався в якості препарату для лікування дистрофії м'язів і для профілактики затримки росту у дітей підліткового віку. Крім того, він використовувався як засіб, що прискорює відновні процеси після травм і хірургічних операцій. На даний момент фенілвер не має конкурентів на ринку галузі, навіть не дивлячись на високі ціни.

Пауерліфтери і бодібілдери найбільше значення надають таким ефектам препарату фенілвер, як зміцнення суглобів і зв'язок (сухожиль). Безпосередньо перед змаганнями застосовувати його не рекомендується, адже продукти перераспада даної речовини залишаються в крові до півтора років! Але ось в міжсезонні або ж після отримання травм, фенілвер буде ідеальним варіантом для спортсмена.
Побічні ефекти у препарату фенілвер слабовиражени, або ж і зовсім не з'являються, якщо приймати його в рекомендованої дозуванні. У ряду випадків можуть з'явитися вугри, підвищується кількість рідини в організмі і збільшується жирова маса. В поодиноких випадках спостерігається гінекомастія.

Курс і дозування:
Тривалість курсу прийому препарату залежить від рівня фізичної підготовки і загального стану здоров'я атлета. В основному прийом триває від чотирьох до восьми тижнів. Ін'єкція проводиться один раз в три дн. Оптимальна разова порція речовини — 50-100 міліграм. Фенілвер можна комбінувати з іншими препаратами, наприклад при поєднанні з ефірами Тестостерону можна досягти прискорення набору маси м'язів при зменшенні її якості.

Відгуки:
За свою довгу історію (близько п'ятдесяти років) фенілвер «пережив» безліч випробувань, над ним проводилися практичні дослідження, які підтверджувалися особистим досвідом спортсменів-любителів та професіоналів. Таким чином, цей препарат гідно зайнятий своє місце в якості одного з найпопулярніших засобів для набору м'язової маси.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.