Фармакологія і спортивне харчування — чи можна поєднувати?

Фармакологія і спортивне харчування — чи можна поєднувати?

Загальний розділ в бодібілдингу — один із способів більш швидкого набору м'язової маси. Застосування фармакології в спорті — вельми спірне питання як з етичної сторони, так і з точки зору здоров'я людини. Фармакологічні препарати мають свої умови до застосування, рекомендації та протипоказання. Тобто, це для здорових людей. Раціональне застосування таких препаратів (ліки, дієтичні добавки) допомагає досягти рекордного результату, сприяє підвищенню фізичної витривалості і здатності організму до фізичної та психічної адаптації, а також відновленню форми спортсменів, які пережили будь-які захворювання.

Спортивне харчування є комплексом харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя. Спортивне харчування (протеїн, комплекси вітамінів типу BCAA і т.д.) спрямовані на підвищення сили організму, витривалості і здатності до зростання за рахунок підбору харчових елементів, які найкращим чином засвоюються тілом людини. Якщо дотримуватися правила прийому і дозування, дана категорія продуктів є нешкідливою.

Отже, чи варто поєднувати спортивне харчування та фармакологію? Тут все впирається в особливості організму і правильне дозування як першого, так і другого. Власне, здорова людина, при адекватному застосуванні описаних засобів може досягти чималих результатів з мінімумом шкоди для здоров'я. Знову таки, прийом фармакологічних препаратів і спортивного харчування потрібно поєднувати з правильно підібраною тренуванням. Помилок слід уникати — неправильне поводження з власним тілом може дуже дорого коштувати. Не варто забувати про додаткове навантаження на внутрішні органи (особливо на серце і нирки). Перед виходом на курс слід порадитися з лікарем і отримати від нього необхідні рекомендації, від яких залежить як тип препаратів, так і взагалі можливість їх застосування. Якщо у спортсмена є протипоказання, слід підходити до цього питання акуратніше.
Відповідь на поставлене питання така: поєднувати можна, якщо дотримуватися всіх необхідних правил та враховуючи кожну деталь. Слід застосовувати тільки якісні і дозволені в спортивних колах фармакологічні препарати і продукти для спортивного харчування, правильно їх дозувати і вести здоровий спосіб життя.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.