Ефективні дієти для бодібілдерів

Ефективні дієти для бодібілдерів

У бодібілдингу дуже багато що залежить не тільки від фізичних зусиль в тренажерному залі, але і від правильного і збалансованого харчування, тобто. Їжа — джерело енергії для повноцінного функціонування організму — обміну речовин, росту м'язів, відновлення сил і так далі. Однак ж просто їсти здорову їжу мало. Залежно від цілей можна підбирати собі різні типи раціону, що відрізняються кількістю прийомів їжі і іншими аспектами. Як уже всім відомо, дієту потрібно поєднувати з регулярними тренуваннями, а це вимагає суворого розпорядку дня. Потрібно вміти розпланувати свій день так, щоб часу вистачило і на прийом їжі, і на роботу, і, власне, на заняття в спортивному залі. Найчастіше спортсменів цікавлять два пункти: набір м'язової маси і «спалювання» жиру (так звана «сушка»). Тому в даній статті ми розглянемо докладніше саме їх.

Отже, дієта для набору маси. Вона становитиме близько п'яти-шести прийомів їжі в день. Вона повинна бути калорійна — необхідно наїдатися порівняно невеликою кількістю ситної їжі, адже менш калорійну їжу потрібно буде їсти у великих кількостях, а це вже підвищене навантаження на травну систему. Головне, щоб після прийому їжі залишався деякий надлишок калорій, за рахунок якого і будуть рости м'язові волокна, адже звичайного раціону харчування вистачає лише на відшкодування втраченої організмом за день енергії. Про розмір цього надлишку нижче.

Їжа, як було сказано на початку, повинна бути збалансованою, тобто потрібно обчислити тижневу і добову норму необхідних калорій. Є різні цифри і вони, в більшості своїй, універсальні, з поправкою на те, що кожен може, в залежності від результатів, щось поміняти. В якості примітки можна помітити наступне: потрібно намагатися вживати повільні вуглеводи і уникати прийому швидких вуглеводів (особливо на ніч); потрібно їсти нежирне м'ясо, вживати риб'ячий жир (або будь-яку жирну рибу); віддавати перевагу жирам рослинного, а не тваринного походження; бажано не порушувати розпорядок дня.

Тепер про дієту для спалювання жирів. Тут так само слід згадати про п'ять-шість прийомах їжі в день. Раціон дещо відрізняється від набору продуктів для набору маси м'язів. У разі встановлення раціону, спрямованого на спалювання жирових клітин слід зробити упор на рибу, горіхи, крупи, а також фрукти і овочі. Наприклад: волоський горіх (Омега-3 кислоти), імбир (профілактика запалень, нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту і тд), кешью, яйця, грейпфрут та інше. Цю дієту слід поєднувати з посиленими тренуваннями при малих вагах.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.