Джинтропин в бодібілдингу

Джинтропин в бодібілдингу

Що таке Джинтропин?
Джинтропин биосинтетическим гормоном росту. Препарат випускається у формі порошку для приготування ін'єкцій. Він по праву вважається найефективнішим препаратом для набори м'язової маси. По суті, Джинтропин присутній в організмі кожної людини у вигляді гормону росту самотропіна. Вироблення його стимулюється тренуваннями. Препарат стимулює синтез білка, що в свою чергу призводить до швидкого росту м'язів. Так само Джинтропин НЕ ароматизується і навпаки сприяє спалюванню підшкірного жиру. Завдяки зміцненню кісток, зв'язок і сухожиль знижується рівень травматичності під час тренувань і з'являється можливість працювати з великими вагами. Так само відзначається значне збільшення імунітету, збільшення сексуальної активності і зниження рівня холестерину в крові. Вага бодібілдера збільшується завдяки збільшенню кількості м'язових клітин, за рахунок чого збільшується м'язовий обсяг. Так само ростуть кістки і внутрішні органи, за рахунок чого атлет стає дійсно громіздким.
Як приймати Джинтропин Дозування для початківців важкоатлетів і для легкоатлетів становить 8 ОД на добу. Джинтропин в професійному бодібілдингу приймається по 12-16 ОД на добу.
Тривалість курсу становить від 3 до 6 місяців, в залежності від дозування, початкової ваги атлета і бажаного результату.
Між курсами прийому препарату варто робити перерву не менше, ніж тривалість самого курсу.
Побічні ефекти
Препарат здатний викликати такі побічні ефекти: Зниження рівня цукру, іноді це доходить до діабету; Рідко зустрічаються випадки зниження уровеня інсуліну; Гіпофункція щитовидної залози;
У людей з ендогенної гіперсекрецією (гіперфункція статевих залоз) може проявлятися акромегалія.
Вживаючи Джинтропин у помірних дозах і підбираючи правильно тривалість курсу Ви знижуєте ризик виникнення побічних ефектів. Відгуки про Джинтропин кажуть що він дуже ефективний для нарощування м'язової маси і скелета як самостійний препарат і не вимагає «допомоги» в курсі.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.