Допомога при накачуванні м'язів

Допомога при накачуванні м'язів

Що ж робити, якщо природа не обдарувала вас хорошим статурою? Вірно, варто звернутися до грамотного тренеру або ж просто довіритися хорошою програмою тренувань і вправ. Як же правильно накачати м'язи? Нижче будуть приведені деякі пункти при накачуванні певних м'язів:

1) При накачуванні рук важливо використовувати правильну техніку виконання вправи, адже в накачуванні м'язів найголовніше — біомеханіка. Після того, як ви навчитеся правильно робити вправу варто звернути увагу на кількість ваги на штанзі, він повинен бути маленьким, щоб уникнути різних травм. Для накачування біцепса відмінно підійде підйом штанги стоячи, для накачування трицепса — французький жим.

2) Під час роботи над м'язами ніг (М'яз стегна) важливо працювати з великою вагою і хорошою технікою. Дуже важливо використовувати велику кількість повторень і підходів. А для накачування литкових і камбаловидной м'язів вистачить і одного разу в тиждень. Присед відмінно підійде для накачування ніг.

3) При роботі на м'язи спини важливо робити велику кількість вправ, для того, щоб задіяти всі м'язи спини, аж до трапецій.

4) Коли ви качаєте грудні м'язи важливо робити базові вправи, наприклад, жим штанги лежачи, так як саме воно дозволить досить сильно розширити вашу грудну клітку. Не варто забувати про те, що грудний м'яз складається з трьох відділів: нижній, середній, верхній. Важливо надавати значення кожному з них.

5) При накачуванні дельт варто звернути увагу на кількість вправ, тому що чим більше вправ, тим більше навантаження ви зможете передати даної м'язі.

При дотриманні всіх цих пунктів ви зможете побудувати відмінне тіло.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.