Для зниження ваги!

Для зниження ваги!

Кленбутерол — його можна назвати не просто популярним препаратом в бодібілдингу, але ще його можна назвати легендарним препаратом. Легендарним можна називати спираючись на кількість покупців і позитивних відгуків. Найчастіше даний препарат називають просто кленом. У медицині даний препарат застосовується проти бронхіальної астми. Але в останні роки він знайшов широке застосування в бодібілдингу і не тільки. Даний препарат здатний дуже якісно спалювати жир, саме через це часто використовується атлетами для сушіння або ж спалювання жиру. Кленбутерол не має відношення до анаболічних стероїдів. Для придбання даного препарату необхідний рецепт.

Багато хто говорить про те, що даний препарат має ефективність у спалюванні жиру. До того ж кленбутерол має гарну ціну. Але деякі відгукуються негативно, тому що присутня велика кількість побічних ефектів.

Найчастіше курс складається з двотижневого циклу (Чотирнадцять днів). У перший день вам необхідно вживати 0,02 мг речовини, другий — 0,04 мг, третій — 0,06 мг, четвертий — 0,08 мг, п'ятий — 0,10 мг, шостий-дванадцятий — 0,12 мг, тринадцятий — 0,08 мг, і останній — 0,04 мг. Як правило, курс дуже легкий. Важливо дотримуватися дози.

Ви зможете придбати даний препарат в нашому магазині за дуже низькою і доступною ціною. Clenodyn купити в Києві і в Україні, Ви зможете хоч зараз, для цього потрібно додати товар в корзину. Якщо ви захотіли позбутися зайвої ваги — Clenodyn (Кленбутерол) то, що вам потрібно!

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.