Для м'язової маси. Як вибрати між ін'єкційними і оральними стероїдами

Для м'язової маси. Як вибрати між ін'єкційними і оральними стероїдами

Наважуючись приймати стероїди, кожна людина задається питанням: які краще? Зараз придбати їх можна в таблетках і уколах. Знаючи про переваги і недоліки кожної форми, можна зробити грамотний і усвідомлений вибір.

У чому специфіка стероїдів-таблеток?

Істотні плюси оральних стероїдів — зручність застосування і швидке виведення з організму. Це гарне рішення для тих, хто боїться уколів. Однак асортимент препаратів невеликий, що обумовлено особливістю дії.

З'єднання формуються на рівні молекул. Завдяки цьому вони не так руйнуються в кишечнику і набагато краще всмоктуються в кров. Значна частина препарату активізується в печінці. Тому в разі передозування її клітини гинуть.

Пам'ятка про оральні стероїди:
• вони безболісні в застосуванні;
• токсичні для печінки (в цьому плані плюси ін'єкційних стероїдів очевидні);
• впливають недовго. Це паралельні мінуси / плюси оральних стероїдів.

Щоб підтримувати необхідний рівень гормонів, їх потрібно вживати кілька разів на добу. Однак вони швидко виводяться, тому вже через 5-10 годин можна проходити тест на допінг.

У чому характерні відмінності ін'єкційних стероїдів?

Вибрати цю форму стимуляції можна з великої кількості препаратів. Вони поширені і популярні. Багатьом подобаються їхня низька токсичність і тривалий термін дії.

Якщо відзначати недоліки ін'єкційних стероїдів, то це малоприємна процедура прийому і складності з допінг-контролем.

Головне, що потрібно знати стероїдів-уколів:
• вони не вимагають щоденного прийому;
• менш руйнівні для печінки;
• при їх вживанні організм краще захищений від гормональних «стрибків».

Після уколу препарат розсмоктується повільно, тому гормон потрапляє в кров поступово. Так само неспішно він і виводиться.

Зважуючи всі «за» і «проти», варто враховувати індивідуальні потреби. Деякі стероїди допомагають нарощувати м'язи. Інші формують рельєф. Треті служать для пружності м'язів. Тому для початку потрібно визначитися з пріоритетами. Тоді ви підберете те, що потрібно саме Вам.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.