Деканоат стероїд

Деканоат стероїд

Нандролон Деканоат сильний анаболічний стероїд, який присутній в організмі людини в помірній кількості. Як правило, даний стероїд це ін'єкційний препарат. Анаболическая активність нандролон деканоата в півтора рази сильніше, ніж у тестостерону. Однак андрогенное вплив становить всього 30% в порівнянні з останнім. Дуже популярний і поширений в бодібілдингу. У спорті вважається допінгом. У медицині використовується як ліки.

У різних країнах він зустрічається під різними назвами. Вперше нандролон деканоат був отриманий в 1950 році. У порівнянні з іншими анаболіками має більш тривалою дією (приблизно 14 днів). Саме це зробило дека нандролон ефективним стероїдів. При правильному застосуванні, нандролон деканоата, курс прийому якого становить кілька тижнів, можна помітно наростити м'язову масу до 10 кілограм протягом двох місяців. Крім того, він позитивно впливає на зміцнення імунітету та витривалість. Зміцнюється кісткова система, кисень краще переноситься організмом, а в суглобах менше відчуваються болючі відчуття. Також поліпшується обмін речовин. Nandrolona D має тільки єдиний порівняльний недолік, який полягає в тому, що він йде у вигляді ампул і вводиться в якості ін'єкцій.

Деканоат має також певні побічні ефекти. При передозуванні і неправильному прийомі анаболічного стероїду слабо, але все ж може спостерігатися надмірне скупчення рідини. слабкий ризик розвитку гінекомастії і зростання жирової тканини. Також у препарату сильна ароматизация. В окремих випадках підвищується артеріальний тиск. Може спостерігатися слабка ерекція. Ці наслідки легко оборотні, однак на відновлення колишніх показників і стану може знадобитися час. Важливо дотримуватися дозування і рекомендації до застосування, комбінувати з іншими препаратами, які здатні компенсувати згубний впливу на функції організму. Після закінчення курсу слід приймати певні з них. Якщо побічні ефекти проявляються під час курсу нандролон деканоата, то тоді слід знизити дозування до однієї ампули в тиждень.

В результаті прийому даного анаболічного стероїду можна наростити м'язову масу в середньому на 6 кілограм і збільшити силові показники приблизно на 22% від вихідних.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.