Болденон Соло

Болденон Соло

Болденон лікарський препарат, що володіє значним андрогенів та анаболічним впливом на організм приймає спортсмена. Початковим призначенням даного препарату пролонгованої дії, однак хімічна структура болденона володіє іншими характеристиками, якими і визначають його високу популярність серед спортсменів різних категорій. Так, по своїй будові даний засіб нічим іншим, як синтезованим варіантом тестостерону, що має подвоєну зв'язок першого і другого атома вуглецю. Досить частина курс болденон соло порівнюється початківцями атлетами з іншими стероїднимипрепаратами, проте це не так, оскільки особливості кошти роблять його унікальним.

Ефективності курсу болденон соло
Стимулювання активного і рівномірного набору м'язової маси;
Процес приросту м'язової маси якісний, тобто ефект відкату практично повністю виключений;
Значне підвищення силових характеристик, витривалості і поліпшення загального стану організму;
Підвищення апетиту і, як наслідок, збільшення загальної маси спортсмена;
Стимулювання вироблення еритроцитів крові.

Правила та рекомендації щодо прийому стероїду
Початок прийому даного лікарського препарату в обов'язковому порядку необхідно узгодити з кваліфікованими фахівцями лікарі повинні підібрати норму дозування і тривалість курсу. Як правило, болденон дозування в залежності від поставлених цілей і підготовленості організму атлета варіюються в діапазоні від 400 до 800 міліграм щотижня. Слід звернути увагу на той факт, що препарат можна приймати жінкам і новачкам. У такому випадку дозу слід зменшити. Орієнтовна тривалість прийому не перевищує десятитижневий період.

Болденон: побічні ефекти
З огляду на унікальної будови хімічної структури, препарат практично повністю засвоюється організмом, благотворно впливаючи на які відбуваються процеси. Внаслідок цього побічні ефекти практично повністю виключені, навіть у випадках порушення регулярності прийому стероїду і порушення його дозувань.

Болденон соло: відгуки
Переважна більшість відгуків від спортсменів і фахівців свідчать про високу ефективність препарату і унікальною швидкості отримання видимих ​​результатів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.