Бодiбiлдiнг будинку

Бодiбiлдiнг будинку

Займаючись бодібілдингом, людина далеко не завжди прагне підкорити вершину спортивного Олімпу. 95% бодібілдерів не приймають участь в змагальному бодібілдингу. У переважній більшості випадків, бодібілдинг пов'язаний з естетичною красою тіла, привабливістю і здоровим способом життя. Всього цього можна досягти у себе вдома, так як багато вправи легко емулюються нескладними снарядами, якими можна без праці і витрат обладнати свій власний будинок. У цій статті ми спробуємо довести, що бодібілдинг будинку це реально.

Бодібілдинг будинку переваги
Отже, ви вирішили зайнятися бодібілдінгом будинку. Такий підхід, безумовно, має ряд переваг: ви можете виконувати вправи в будь-який зручний час, тривалість тренувань визначається тільки вашими потребами і, нарешті, ніхто не перехопить штангу прямо у вас під носом і не вляжеться на лаву, в той час як ви вирішили відпрацювати жим лежачи. Бодібілдинг будинку це можливість довести свою незалежність від штучного світу послуг. І, нарешті, бодібілдинг будинку це економія коштів, які можна пустити на інші потреби.

Ще одна перевага це можливість експериментувати. Після прочитання статті про те, як правильно робити ривок, людина може вирішити спробувати це, але спортзал не краще місце для експерименту. Рідко кому подобається пробувати нове вправу в присутності численних свідків. ймовірність, що щось буде зроблено не так люди бояться здатися смішними. А ось вдома можна випробувати будь-яке нове вправа або навіть цілу програму. Можна помилятися, не турбуючись про те, що про це подумають оточуючі. Якщо ж ви один, то дуже легко зосередитися на кожному повторенні і відточувати форму. Ви можете спробувати нову техніку наприклад, дуже повільні або дуже швидкі повторення, або виконати сети без відпочинку, а потім оцінити результат.

Недоліки занять бодібілдінгом будинку
Бодібілдинг будинку змусить вас зіткнутися з необхідністю придбання обладнання, зажадає час і сили на створення своїх власних снарядів. Вам не допоможе досвідчений тренер, тому всьому доведеться вчитися самому. З іншого боку, тренера, або досвідченого атлета можна запросити для допомоги додому.

При використанні підручних засобів виникає підвищений ризик травматизму. Безпека це головна проблема тих, хто тренується в поодинці. Так як відсутня підстраховка, деяких вправ доведеться уникати або виконувати їх з помірними вагами. Номер один у цій категорії жим лежачи. Найбільша кількість тих, що тренуються вдома отримують травми саме в цій вправі. Тому рекомендується користуватися силовий рамою. Не обов'язково величезною, а всього лише достатньою для утримання тих ваг, з якими ви работаете.Лібо використовуйте гантелі. Тому будьте обережні, дійте методично і розумно, не квапте події.

Бодібілдинг будинку: п'ять обов'язкових елементів

Самоосвіта
Якщо всерйоз вирішили, що заняття бодібілдінгом будинку для вас підходить, то перше з чого слід почати це освоєння теорії. І так як ви вже читаєте цю статтю, можна сказати, що ви на правильному шляху. Не обмежуйтеся короткими статтями, почитайте літературу (цьому присвячений цілий розділ SportsWiki) для того, щоб розібратися в механізмах м'язового зростання, визначити особливості свого організму, проникнути в тонкощі фізіології організму. Ви не зможете домогтися успіху, якщо не зможете знайти або скласти для себе підходящу тренувальну програму, а це можливо тільки за умови високого рівня знань теорії бодібілдингу. Крім того, в даний час інтернет рясніє великою кількістю відео-посібників, які ви теж можете брати на озброєння.

Цілі
Чітко визначте свої цілі: рельєфність, набір м'язової маси, спалювання жиру і так далі. Очевидно, що певні групи м'язів зажадають підвищеної уваги, інші меншого, все це повинно враховуватися при складанні програми і придбання або спорудження спортивного обладнання.

Планування
Необхідно скласти чіткий план тренувань, бодібілдинг будинку передбачає те, що ви самостятельно разработаете для себе тренувальну програму, і включіть туди не тільки список вправ, кількість підходів і повторів, а й розклад всього дня: сон, робота, навчання і, що дуже важливо, дієту і спортивне харчування.

Підготовка приміщення
Навіть у найменшій квартирі знайдеться куточок для організації домашнього спортзалу. Мінімальний простір щоб втілити в реальність бодібілдинг будинку 9 квадратних метрів. Навколо не повинно знаходитися меблів та інших побутових предметів з гострими краями, звільніть підлогу, і застеліть його килимом або, в ідеалі, ковроліном. На стіну бажано повісити дзеркало, так що б ви могли бачити хоча б верхню половину тіла. Не забувайте про музику, розмістіть джерела звуку по периферії. Кімната, в якій розташовується домашній спортзал, повинна мати можливість провітрювання і хороше освітлення.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.