Бодібілдинг: використовувати хімію чи ні?

Бодібілдинг: використовувати хімію чи ні?

Багато любителів бодібілдингу задаються питанням про те, чи використовувати їм в спорті фармакологічні препарати для поліпшення результатів, або ж гойдатися «в натураху». Багато метання спортсменів з боку в бік ґрунтуються на особистих уподобаннях чи ж на впевненості в правильності прийнятої боку.

Взагалі, домогтися успіхів у спорті можна як з хімією, так і без неї. Все залежить від наполегливості та здорового розрахунку.
Якщо спортсмен вирішив не використовувати фармакологію в своїй спортивній практиці, на його озброєнні стоятиме лише його сила волі, ідеально сплановані тренування і спортивне харчування. Таким чином, з відсутністю хімічних препаратів, можна домогтися багато чого, однак на той час на це піде дуже багато. На такий вибір, в основному, йдуть люди, яким використання фармакології протипоказано, або спортсмени, які з принципу цього не бажають.

Тепер про фармакологічної підтримки (або, як її часто називають, про фарм). Курс підтримки спортсмена «хімією» може складатися з різного роду препаратів (пептиди, стероїди та інше), а також їх розумного і помірного комбінування. Одні препарати допомагають спалити жирову масу, інші набрати масу м'язів, а деякі прорисовують рельєф і зміцнюють імунну систему організму. Головне в застосуванні фармакологічних препаратів розумне розклад курсу і їх поєднання між собою. Так само бодибилдеру необхідно регулярно проводити консультації у лікаря, щоб отримувати необхідні рекомендації, щоб мінімізувати збиток, який може бути нанесений його організму. Крім цього, потрібно правильно і своєчасно проходити послекурсовую терапію комплекс запобіжних заходів, спрямованих на нівелювання шкідливих ефектів фармакологічних препаратів.
Як висновок можна сказати, що і перший, і другий спосіб розвитку в спорті вірними. Вам залишиться тільки зробити свій вибір на користь одного або іншого. У будь-якому випадку (що б ви не вибрали), завжди слід вдаватися до всяких запобіжних заходів і стежити за своїм здоров'ям, щоб вчасно вжити необхідних заходів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.