Бодібілдинг неможливий без спортивного харчування

Бодібілдинг неможливий без спортивного харчування

Бодібілдинг набирає все більшої популярності серед людей. Виступаючі атлети воістину дивують своїми величезними м'язами, які багато хто хоче отримати. Але кожен розуміє, що для цього необхідно докласти багато сил, часу і грошей. Успіх криється в трьох складових це тренування, відпочинок, і харчування. Якщо розбити ці складові в процентному співвідношенні. то вийти 30-20-50, і харчування атлета виходить на перше місце. Це не дивно, адже зростання м'язів відбувається під час відпочинку, і для нього необхідний будівельний матеріал, який отримують в процесі харчування. Згодом бодибилдеру ставати складніше, набирати необхідні поживні речовини, для росту м'язів, на допомогу приходить спортивне харчування.

Що ж являє, з себе спортивне харчування? Спортивне харчування це концентрат того чи іншого речовини, який витягується з натуральних продуктів, сироватки, молока, сої, кукурудзи, при цьому будучи нешкідливим для людини. Спортивне харчування для бодібілдингу можна розділити на кілька груп:

1 Білкові продукти. До них відносяться протеїни з різним часом засвоєння, амінокислоти, BCAA, які будівельним матеріалом м'язів.

2) Білково-вуглеводні продукти. До них відносяться гейнери. Гейнер продукт для Бистронь набору маси тіла, що складається з 70% простих або складних вуглеводів і 30% білка.

3 Відновлювальні та предтренеровочние комплекси. Предтренеровочние комплекси використовуються для максимальної концентрації на тренуванні, збагачують м'язи киснем, дозволяють виконати більшу кількість повторень.

4) Креатин це спортивна добавка для збільшення силових показників. Збільшення відбувається за рахунок затримки води в м'язах і суглобах, що збільшує витривалість на тренуванні.

5) Вітамінні комплекси. Вітаміни важливою частиною занять бодібілдінгом, вони необхідні для повноцінної діяльності організму засвоєння споживаних речовин, підтримки імунітету.

6) Жироспалювачі. Даний продукт використовується при так званій сушінні спортсмена, коли тіло доводитися до низької кількості жирового прошарку, що б на сцені показати максимальний рельєф м'язів. 7) Продукти, що підвищують тестостерон. Тестостерон основний гормон у бодібілдингу, чим вище його рівень, тим швидше відбувається набір м'язової маси.

Харчування в бодібілдингу обов'язково має включати всі перераховані вище групи, це дозволить досягти бажаного результату і зайняти високі місця на змаганнях.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.