Ансомон в бодібілдингу

Ансомон в бодібілдингу

Ансомон — являє собою рекомбінантний гормон людського росту, який ідентичний натуральному, містить близько 200 амінокислот. Наукові дослідження в цій галузі довели, що даний препарат спалює жири, збільшує м'язову масу.

У середовищі бодібілдерів широко застосовуються ін'єкційні введення гормону росту, тому що він:
— Прискорює процес синтезування кардіоцітов і протеїнів;
— Допомагає відновленню печінки;
— Виводить з організму шлаки;
— Відновлює кількість резус-негативного азоту;
— Синтезує імуноглобулін;
— Збільшує обсяг м'язової маси;
— Знижує показники холестерину в крові.

Ансомон можна вводити як підшкірно так і внутрішньом'язово. При виборі будь-якого способу введення ефект і фармпоказатель будуть однакові.
Курс слід почати з 5 ОД / 1 раз в день. При відсутність побічних ефектів, на другий / третій тиждень можна збільшити одержувану дозу до 10 ОД на добу розділених на дві ін'єкції.
Найкраще вводити даний препарат натщесерце (при мінімальному рівні глюкози). Рекомендована тривалість курсу — до півроку.

Ефекти від застосування Ансомона:
— Збільшення росту м'язової маси тіла;
— Спалювання жиру;
— Зміцнення імунної системи в цілому;
— Цілеспрямоване підвищення тонусу організму і сексуальних функцій;
— Зміцнення фортеці кісткових тканин;
— Прискорення загоєння ушкоджень шкіри (при ранах і опіках);
— Посилення росту клітин при їх стимуляції.

Присутність побічних ефектів при застосуванні Ансомона практично не спостерігалося. У рідкісних випадках можливе виникнення гіперглікемії (як тимчасове явище), тому препарат категорично протипоказаний спортсменам з діагнозом цукровий діабет. У таких випадках, при виявленні підвищених показників цукру, слід негайно припиняти прийом препарату. У місці уколу може виникнути припухлість, поколювання або невелика біль. Можливі болі в кінцівках в області суглобів. У більшості випадків побічні явища від Ansomone припиняються через кілька днів після початку використання препарату.
Ансомон знайшов велику популярність серед величезної кількості спортсменів і профі завдяки своїй якості та оперативному дії. Якщо ви хочете переконатися в цьому, інформацію та відгуки про препарат можна отримати з численних джерел в інтернеті і в реальному житті. На жаль, саме такий успіх препарату і спричинив за собою численні підробки, тому будьте обережні і уважні при покупці даного препарату.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.