Anastrozole в бодібілдингу

Anastrozole в бодібілдингу

Анастразол сучасне фармацевтичне засіб, що представляє собою препарат, що пригнічує активну синтезування естрогенів. Засіб випускається у формі таблеток і містить в основі компонентного складу однойменне діюча речовина. Спочатку, з 1995 року, як тільки препарат з'явився на фармацевтичному ринку, він широко застосовувався виключно в медикаментозних цілях, демонструючи високий рівень ефективності та практично повна відсутність побічних ефектів. До теперішнього моменту медичне призначення відходить на другий план, оскільки найбільшу популярність знайшов анастразол в бодібілдингу. Важкоатлети використовують анастразолол на курсі у випадках, коли вкрай важливо уникати накопичення рідини організмом, гінекомастії та інших побічних ефектів, виникнення яких можливе після закінчення прийому стероїдних засобів анаболічного і андрогенного впливу. Завдяки своїй хімічній структурі, даний препарат одним з найбільш ефективних і потужних. Іншими словами, анастразол на пкт (послекурсовой терапії) найкращим варіантом.

Ефективність лікарського препарату
Стимуляція процесів істотного зниження рівня накопичення і ароматизації компонентів препарату;
Висока ефективність для атлетів різних категорій, з огляду на різні причини схильних і прояву небажаних ефектів;
Ингибирующее вплив, що характеризується високими показниками ефективності;
Оперативне вплив компонентного складу засобу. Граничні показники концентрації діючих речовин у крові приймає спортсмена фіксуються в перші години після прийому, що дає можливість ще на початкових етапах пригнічувати ароматизацію;
Блокування естрогенів.

Правила прийому і відгуки
Препарат рекомендується приймати до 1 міліграма щодня, проте, зважаючи на значний впливу на організм, варто відзначити, що прийом новачками і жінками вкрай не бажаний, в окремих випадках зовсім заборонений. Анастрозол, відгуки спортсменів про ефективність якого свідчать, про дієвих і швидких результатах, по праву вважається кращим препаратом для терапії після тривалого стероїдного курсу. Необхідно звернути увагу на той факт, що тривалість курсу прийому даного засобу не повинна перевищувати двотижневий період.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.