Анаполон і його особливості

Анаполон і його особливості

Даний препарат є найпотужнішим анаболиком. Розроблено в 60-х роках 20-го століття. Створювався анаполон для лікування анемії і остеопоза, а так само для збільшення м'язової маси у ослаблених людей. Дозування по 50 мг. На даний момент анаполон є найпотужнішим засобом — стероїдів. Добре допомагає при профілактиці і лікуванні ВІЛ-інфікованих людей. В опис анаполон сказано про дуже швидкому нарощуванні рекордної маси.

Має високу дію в 320% від тестостерону що дуже привабливо. Україна представляє препарат тільки в формі таблеток. Активність, як андрогенна незначна і становить близько 45% від тестостерону. Чи не конвертується в естрогени, але володіє таким же ефектом. купити Анаполон можна досить просто і не важко. Беручи препарат спостерігається затримка рідини. Є токсичним для печінки якщо перебрати з дозою, але 50-100 мг на добу цілком достатньо для нормального функціонування. Дія апарату — 15 годин, в допінг-контролі буде виявлений протягом 8 тижнів. На анаполон ціна досить демократична.

Анаполон ще має другу назву — Оксиметолон. При прийомі препарату явно виражається росту м'язів. За один курс анаполона можна набрати до 15 кг, але може виражатися феномен відкату. Якщо дивитися на відгуки анаполон, то можна зробити висновки і про характеристики препарату.

Для досягнення сили, анаполон — один з кращих. За рахунок скупчення рідини усуває суглобові болі і збільшує вироблення мастила суглобів. Анаполон дозволяє застосування інших анаболічних засобів в комплексі.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.