Анаполон: швидкий приріст м'язової маси в короткі терміни

Анаполон: швидкий приріст м'язової маси в короткі терміни

Анаполон: швидкий приріст м'язової маси в короткі терміни

Анаполон 50 являє собою ефективний і сильний оральний стероїд. Препарат володіє наступними діями: андрогенів та інтенсивним анаболічним. Таким чином, за короткий часовий проміжок відбуваються досить великі прирости м'язової маси (5 — 7 кілограм протягом двох тижнів) і, відповідно, сили. Анаполон купити можна в нашому інтернет-магазині за прийнятними цінами, так як ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками пропонованих препаратів.

Анаполон 50: як відбувається збільшення м'язової маси? Відбувається тимчасове підвищення кількості води (в організмі людини), як наслідок відбувається збільшення обсягу м'язів.

курс Анаполона

Наступне питання, яке є важливим для кожного досвідченого атлета: Як приймати Анаполон? Оптимальна доза знаходиться в межах 1 міліграма на 1 кілограм ваги людини в день (або 1 — 4 таблетки на добу). Дози, які перевищують цю розумну межу, приймати ні в якому разі ні слід, так як навіть у трьох таблетках міститься максимальна добова доза, безпечна для організму.

Той, хто тільки починає прийом препарату, повинен приймати тільки одну (50 мг.) Таблетку на добу. Через тиждень дозу можна збільшити вдвічі: вранці / ввечері після прийому їжі.

Примітка: спортсмени, які вже довгий час приймають Анаполон або чия вага більше 100 кілограм, можуть подібну дозу збільшити до 150 мг на добу. Загальна тривалість прийому таблеток не повинна бути більше двох місяців.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.