Анабол — ключові характеристики препарату

Анабол — ключові характеристики препарату

Анабол — препарат з ряду стероїдів, який застосовується для швидкого нарощування м'язової маси і збільшення обсягів рельєфу тіла. Основною діючою речовиною препарату Анабол є Метандиенон, який впливає на обмін речовин і синтезує джерело протеїну.
Дія препарату відбувається на клітинному рівні, завдяки цьому посилюються основні процеси в організмі: енергетичний, дихальний, генетичний. При застосуванні Анабола збільшується вироблення білка, зростає швидкість синтезу протеїну, відбувається затримка рідини в організмі, що сприяє зростанню сили і придбання великого м'язового обсягу. Кальцій, який надходить з препаратом всередину, зміцнює кісткову тканину, тим самим збільшує витримку при досить великих фізичних навантаженнях.

Курс препарату підбирається індивідуально кожному спортсмену, як правило, він приймається близько 45 днів з дозуванням від 15 до 50 мг на добу. Наприклад, Анабол на курсі 40 мг на добу протягом 40-50 днів дасть приріст м'язової маси близько 8-10 кг при відкат всього в 2-3 кг Варто все таки відзначити, що дозування повинна підбиратися індивідуально, з огляду на вагу, вік, стан здоров'я і, звичайно ж, бажаний результат.
Відгуки спортсменів бодібілдерів, армреслеров, важкоатлетів і ін. Свідчать про те, що таблетки Анабол перешкоджають настанню м'язової втоми і це дозволяє в рази збільшити обсяги силових тренувань.

Якщо Ви визначилися з вибором і вирішили приймати Анабол, то варто звернути увагу на присутні протипоказання:
— Порушення функціональної роботи печінки;
— ниркова недостатність;
— Надлишок кальцію в організмі;
— цукровий діабет;
— Період вагітності та лактація.

Якщо дозування обрана правильно, то побічні ефекти спостерігатися не будуть, але в деяких випадках вони присутні:
— Підвищується набряклість;
— З'являються неприємні відчуття в шлунку;
— Виникає гіпертонія;
— Виявляються шкірні висипання.

Ще в 80-х роках ХХ століття такі ветерани бодібілдингу, як Арнольд Шварнеггер, Серхіо (Сержіо), Майк Ментцер, Ларрі Скотт і інші відомі на весь світ спортсмени, використовували для приросту і збільшення м'язової маси препарати на основі Метану, який і ліг в основу препарату Анабол. Результати роботи такого виду стероїдів багато років спостерігає весь світ!

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.